Cüzdan tavsiyesi

xh3nator

Hectopat
Hakiki Letra 7 senedir kullanıyorum.

B25BD780-93E4-4731-A6B9-053EEA965B73.jpeg
8AF07AF4-6B22-4C9C-8373-DFCF55109DE4.jpeg

İnternette böyle bir cüzdan buldum, cüzdanlardan pek anlamadığım için konu açmaya yöneldim.

Babamın bir sözü var hocam 350 tln ile 300 TL'ye cüzdan alıp içine 50 TL koymak yerine 50 tlik al içine 300 TL koy derdi yani diyeceğim şu ki çarşıdan aynısını belki daha güzelini 30-40 TL'ye bulabilirsiniz daha geçen hafta ben 50 TL'ye bir sürü görmüştüm.

Kısa zaman önce üsttekini aldım. Şu mekanizma olayı hoşunuza gidiyorsa bakabilirsiniz. Ne kadar uzun ömürlü olur bilmiyorum. Öncesinde de bu cüzdanı kullanıyordum:
1694206697634.png

(Tam aynısı mı emin değilim)

Biraz yıprandı ama güzel cüzdandı. Cüzdan konusunda West Polo en iyi işler çıkaran markalardan. Bunun da modellerine göz atmanızda fayda var.

Kısa zaman önce üsttekini aldım. Şu mekanizma olayı hoşunuza gidiyorsa bakabilirsiniz. Ne kadar uzun ömürlü olur bilmiyorum. Öncesinde de bu cüzdanı kullanıyordum:
Eki Görüntüle 1937537
(Tam aynısı mı emin değilim)

Biraz yıprandı ama güzel cüzdandı. Cüzdan konusunda West Polo en iyi işler çıkaran markalardan. Bunun da modellerine göz atmanızda fayda var.
West Polo markasını inceleyeceğim, önerileriniz için teşekkür ederim.

Babamın bir sözü var hocam 350 tln ile 300 TL'ye cüzdan alıp içine 50 TL koymak yerine 50 tlik al içine 300 TL koy derdi yani diyeceğim şu ki çarşıdan aynısını belki daha güzelini 30-40 TL'ye bulabilirsiniz daha geçen hafta ben 50 TL'ye bir sürü görmüştüm.

Hocam 2-3 ay önce her yere baktım, ama istediğim cüzdan tipini bulamadım. Yani cüzdan arayışına yeni girmedim, aylarca önüme çıktıkça cüzdanları araştırdım. Tabii ki, istediğim cüzdanı o zaman bulup alabilirdim, ama o zamanlar çok uğraşmadım. Şimdi ise okullar açıldığı için doğru düzgün bir cüzdan almalıyım, 1 yıl bilemedin 2-3 yıl idare etsin beni. Ve istediğim cüzdan tipi tam olarak attığım linkteki gibidir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı