Steam Cüzdandaki parayı başka hesaba aktarmak

Kelsza

Hectopat
Şu an Steam komisyonu umurumda değil, sadece aktarmak istiyorum yan hesabımdaki parayı. 80 liraya tamamladım dijital hediye kartı alabilmek için fakat almak istediğimde sadece kartle ödeme yaptırtıyordu. Hızlı bir şekilde beklemeden nasıl aktarabilirim? Skin almayı düşündüm ama aldıktan sonra bekletiyor takas için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Steam komisyonu umurumda değil, sadece aktarmak istiyorum yan hesabımdaki parayı. 80 liraya tamamladım dijital hediye kartı alabilmek için fakat almak istediğimde sadece kartle ödeme yaptırtıyordu. Hızlı bir şekilde beklemeden nasıl aktarabilirim? Skin almayı düşündüm ama aldıktan sonra bekletiyor takas için.

Hocam legal midir değil midir bilmem, ama düşük fiyatlı bir skini örneğin (1TL Skin'i pazara 80₺ koyup) diğer hesabınızdan alıp ondan ona geçirebilirsiniz.

10 kuruşa item alın gerekli meblağaya satışa koyun. Tabii kesinti olacaktır.

10 kuruşa item alın gerekli meblağaya satışa koyun. Tabii kesinti olacaktır.
Hocam legal midir değil midir bilmem, ama düşük fiyatlı bir skini örneğin (1TL Skin'i pazara 80₺ koyup) diğer hesabınızdan alıp ondan ona geçirebilirsiniz.
Bunu ben de düşündüm tabii ama yani başkasına gitme ihtimali yok mudur?

Bunu ben de düşündüm tabii ama yani başkasına gitme ihtimali yok mudur?

Ucuz bir karta veya skine 80₺ yazarsanız muhtemelen kimsenin umurunda olmaz yani bence sıfıra yakın bir ihtimal başkasına gitmesi giderse de senin kârına 10 kuruşluk kartı 80₺ ye satmış olursun.

Ucuz bir karta veya skine 80₺ yazarsanız muhtemelen kimsenin umurunda olmaz yani bence sıfıra yakın bir ihtimal başkasına gitmesi giderse de senin kârına 10 kuruşluk kartı 80₺ ye satmış olursun.
Hayır mesela normal hesabımdan 80 Tl'ye satacağım ama alırken başkasınınkini alma ihtimalim yok mudur?

Hayır mesela normal hesabımdan 80 TL'ye satacağım ama alırken başkasınınkini alma ihtimalim yok mudur?

Sattığın itemin ana sayfasında alt kısımda diğer ilanlar bulunur sayfaları kendi ilanını bulana kadar değiştirebilirsin.

1681686165287.png

Geri
Yukarı