CUH-7216B sipariş verdim CUH-7218B geldi

Çok şanslısın. :D
Neden
Çok şanslısın. :D
Türkce menüsünde sıkıntı yok da 7216 Baha ıyı dıorlar Dı 7218B gelınce bilemedım
Arkadaşlar Hepsiburada'dan siparis verdim. CUH-7218B geldi sorun olur mu daha açmadim iade edeyim mi? Forumda bir arkadas CUH-7216B alin diyordu ben de ona gore aldim fakat siparis 7218B geldi.
Kullanmaya devam ettiniz mi cihazı ve kurulumu yuvarlak tuşla mı yaptınız?

Son düzenleme:
Hocam farklı bölge cihazıdır hiçbir problem olmaz o tuşu ayarlardan X ile değiştirebilirsin.
Bi arkadaş o tuşu ile kurulum yaptıgım da böyle cihazların daha cabuk bozulduğunu söyledi ve forumlarda baktım cogunluk son surum 7216B DİE bılıor bende oyle biliyordum 7218B sürümü yenı mi cıktı bilginiz var mı?

Bir arkadaş o tuşu ile kurulum yaptığım da böyle cihazların daha cabuk bozulduğunu söyledi ve forumlarda baktım cogunluk son surum 7216b die bılıor bende oyle biliyordum 7218b sürümü yenı mi cıktı bilginiz var mı?

Hocam alakası yok o sürüm Japonya sürümüdür.
Öyle bir dünya yok Sony çıkıpta şu cuhları dandik yapın demiyor tüm cihazlar aynı şekilde üretiliyor alakası yok yani.

Hocam alakası yok o sürüm Japonya sürümüdür.
Öyle bir dünya yok Sony çıkıpta şu cuhları dandik yapın demiyor tüm cihazlar aynı şekilde üretiliyor alakası yok yani.
Anladım hocam model kodunda chına yazıyor o acıdan sormuştum iade etmeyi dusunuordum vezgectım yardımcı oldunuz teşekkür ediyorum

Geri
Yukarı