Çukur Dizisi Saçma mı?

Çukur dizisi bence, dizide çalınan türküleri bazı kitlelere dinletmek için yapılan bir proje. :) Adamlar baktıki millet böyle abuk sabuk diziler izliyor; biz de böyle dizi çekip millete bu türküleri dinletiriz demiş resmen. 😀 Hatta dizideki bazı karakterlerin isimleri bile bazı sanatçılardan esinlenerek belirlenmiş.
...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır diyenler bir kere daha düşünsün 😂

396314

Hayır diyenler bir kere daha düşünsün 😂

Eki Görüntüle 396314
Tamam bu sahne saçmaydı ama diziyi sadece bir sahne ile mi yargılıyorsunuz? Abartı sahne var diye çöp oluyorsa yabancı dizilerin çoğu çöp o zaman. Ben her türlüsünü izliyorum mesela yabancı olsun türk olsun. Ama izlemeden hiçbir diziye çöp ibaresini kullanmadım. Eleştirmeden önce eleştirilecek şeye biraz hakim olmak gerekli bence. İlgini çekmezse kendi fikrini sunarsin zaten :)

Tamam bu sahne saçmaydı ama diziyi sadece bir sahne ile mi yargılıyorsunuz? Abartı sahne var diye çöp oluyorsa yabancı dizilerin çoğu çöp o zaman. Ben her türlüsünü izliyorum mesela yabancı olsun türk olsun. Ama izlemeden hiçbir diziye çöp ibaresini kullanmadım. Eleştirmeden önce eleştirilecek şeye biraz hakim olmak gerekli bence. İlgini çekmezse kendi fikrini sunarsin zaten :)

Arkadaş çöp dememiş ki, saçma demiş. Kendin de saçma demişsin zaten. :)
Yerli diziler 40 dakikaya inmediği sürece izlemeyenlerdenim ben. En son fi'yi izlemiştim sanırım o da son sezonunda hoşuma gitmemişti. Bakalım.

Arkadaş çöp dememiş ki, saçma demiş. Kendin de saçma demişsin zaten. :)
Yerli diziler 40 dakikaya inmediği sürece izlemeyenlerdenim ben. En son fi'yi izlemiştim sanırım o da son sezonunda hoşuma gitmemişti. Bakalım.

O kısımda ona cevap vermedim üstte yazan diğer arkadaşa verdim. Hocam bu sizin kendi fikriniz mesela gayette mantıklı. 2 saat beni de bazen sıkıyor. Genel olarak demek istediğim sana saçma gelebilir bu normal ama direk çöp yazmak bana tartışma çıkarmak için yapılan bir yorum gibi geliyor. Bu derecede kötü bir eleştiri yapacaksa bence o eleştireceği şeye baya bir hakim olması gerekir. Çukur için konuşmuyorum genel konuşuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı