Çukur izlenir mı?

Al izle kardeşim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ben diziyi izledim azıcık, hiç beğenmemiştim. Bu videoyu izlemeniz yeterli. Burdan anladığım, 50 kişilik özel tim 1 kişiyi vuramıyor. Üstüne O kişi yüzünden 4 adam kaybediyor. üstüne bu tim, mahalleden olan adamlara ölüyor. Garip. Onun yerine Breaking Badi komedi olarak Brooklyn Nine-Nine ve animelere bakabilirsiniz.

Hocam ben diziyi izledim azıcık, hiç beğenmemiştim. Bu videoyu izlemeniz yeterli. Buradan anladığım, 50 kişilik özel tim 1 kişiyi vuramıyor. Üstüne O kişi yüzünden 4 adam kaybediyor. Üstüne bu tim, mahalleden olan adamlara ölüyor. Garip. Onun yerine Breaking Bad'i komedi olarak Brooklyn Nine-Nine ve animelere bakabilirsiniz.

Dizi bana göre serseri dizisi. Bir şeyden ders çıkaramıyorsun, fan base kötü ve diğer şeyleri uyumsuz

Ben izlemeni tavsiye etmem. Hatta çoğu dizi izlenmez. En son Zengin Kız Fakir Oğlan izliyordum Beyaz TV'de, bugünlerde. Aksiyon dizileri insanın ömrünü kısaltmaktan başka hiçbir işe yaramıyor. İyi karakterin ayağına taş batsa ölüyor, kötü karaktere atom bombası yağıyor yara ile kurtuluyor.

Özet: Hayır.

Hocam ben diziyi izledim azıcık, hiç beğenmemiştim. Bu videoyu izlemeniz yeterli. Burdan anladığım, 50 kişilik özel tim 1 kişiyi vuramıyor. Üstüne O kişi yüzünden 4 adam kaybediyor. üstüne bu tim, mahalleden olan adamlara ölüyor. Garip. Onun yerine Breaking Badi komedi olarak Brooklyn Nine-Nine ve animelere bakabilirsiniz.
Hocam karşı takım yaklaşık 15 kişi. Sen 3 Ak-47 ile bile 15 kişi öldürebilirsin. Ama bu arkadaşlar onca silahla yerinde duran adamları vuramıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Türkiye topraklarında Behzat Ç, Kurtlar Vadisi ve Ezel gibi güzel bir dizi asla çekilmez bundan sonra.

Türkiye topraklarında Behzat Ç, Kurtlar Vadisi ve Ezel gibi güzel bir dizi asla çekilmez bundan sonra.
KV izledim. Ezel ve Behzat Ç. listemde. Teşekkürler.

Geri
Yukarı