Çukur sansürsüz nereden izlenir?

Yayınlandığı kanalın internet sitesine ve YouTube kanalına göz atın. Varsa oralarda vardır.

Bazıları puhutv'den açıp izlediğini ve sansür olmadığını söylüyor, bazıları sansürsüz izlemek için vpn ile youtube'dan açmak gerektiğini söylüyor, bazıları da (ben de dahil) hepsini denemesine rağmen bir türlü sansürsüz izleyemiyor. İşin garip tarafı sansürsüz izleyenler de nasıl yaptıklarını doğru dürüst açıklamıyorlar, hatta hiç açıklamıyorlar.

Geçen sezon VPN ile Youtube üzerinden izlenebiliyordu ancak bu sezon direk sansürlü olarak yüklüyorlar sanirim. RTUK'ün kisitlamalarindan sonra böyle oldu sanirim. Bütün platformlarda ayni benim gözlemlediğim.

Benim gözlemlerim de aynı yönde, fakat kafamı karıştıran şey 2. Sezon'dan bazı sahnelerin sansürsüz olarak kesitler halinde sosyal medyada dolaşması. Bu kesitleri yükleyenler de herhangi bir bilgi vermiyorlar.

Benim gözlemlerim de aynı yönde, fakat kafamı karıştıran şey 2. Sezon'dan bazı sahnelerin sansürsüz olarak kesitler halinde sosyal medyada dolaşması. Bu kesitleri yükleyenler de herhangi bir bilgi vermiyorlar.
Kısa kesitlerde sansür olmayabilir ya da sonradan ekleniyor olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı