Cumhur ittifakına katılmış 2 yeni partinin korkutucu şartları

Bu sigma seçimi kazandı :)

e.jpg

İlk başta cumhur ittifakına yeni katılan hüda par isimli partinin şartlarını sayayım.

-Eyalet sistemi, özerklik ve federasyon tartışılabilmelidir.
-Ne mutlu türküm diyene yazısı silinmelidir.
-Kürtçe eğitim dili olmalıdır ve resmi dil olarak kabul edilmelidir.
-Şeyh Said'in yakınlarından özür dilenmelidir.

Şimdi ise yeniden refah isimli partinin şartlarını sayayım.

-LGBT dernekleri kapatılmalı.
-6284 sayılı kanunun (ailenin korunması ve kadın şiddetinin önlenmesi) kalkmalı.
-Süresiz nafaka kalkmalı.
-Ahlak ve maneviyat öncelikli bir eğitim sistemi inşa edilmeli.

Ne düşünüyorsunuz? Bana sorarsanız son derece ürkütücü bizi 200 yıldan bile daha uzun süre geriye götürebilecek düzeyde şartlar bunlar düşünebiliyor musunuz kazanırlarsa bu politikalarla 5 yıl daha geçireceksiniz benim asıl şaşırdığım MHP'nin hala nasıl bu ittifakta olduğu.

Ve ayrıca hüda par isimli partinin genel başkanının daha önce hizbullah adlı terör örgütünü terör örgütü olarak görmediğini belirtmişti ülkemiz terör örgütü olarak tanımlamasına rağmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kürtçe dili eğitiminde evi sırtladım.

Onlara bir zorunluluk var mı ki onları neden konuya dahil ettin din düşmanı olan sizlersiniz belli.
Bilader hiç bilmeden konuşma bari ya, dini yönetim gelirse kadınlar kapalı oluyor açık olan öldürülüyor, örnek İran, şimdi sen böyle sistemi bu ülkede istiyorsun ama bu ülkede çok fazla açık kadın var bunları zorla kapatmak mantıklı mı? senin saçma inancın için bu insanlar zorla başını mı örtecek? din düşmanı değilim cehalet düşmanıyım, dinler de cehalet içerisindedir ancak dinlerin diğer insanların hayatına karışmadığı sürece de saygım vardır.

Görüyoruz laiklik peşinde koşunca neler olduğunu. Ahlaksız toplumlar meydana geldi. Allah korkusu kalmamış kimsede. Öbür tarafta bizlere ilk olarak sorulacak sorular bunlar, rabbin için ne yaptın? Millet dalga geçiyor bildiğin.
Sence 20 senedir laiklik mi var? Ve senin dini inancına göre kimsenin ülkesi yönetilemez, din ve devlet işleri ayrı tutulmalıdır herhangi bir inanca göre karar verilmemelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı