Cumhurbaşkanı adayınız kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cem Toker'den gayrı kimse bu ülkeyi yönetmeye layık değil. Benim adayım belli fakat TR halkı Ya CHP ya da AKP'ye oy verecek. İkisi arasında kim kazanır bilemem ama kaybeden Türkiye olacak.

Yaşasın Liberalizm!

Sana devletçilik politikası neden karşı olduğumu uzun yazardım neyse bak gelişmiş ülkelerde bile serbest piyasa var ama liberalizm serbest piyasa var ve özgür ekonomi var ama devletçilik yok maalesef.
Eki Görüntüle 1175321

Hala aynı şeyleri yazıp yazıp duruyorsun, eklediğim ekran görüntüsüne bakmamışsın bile 😀 Uzatmaya gerek yok, sana hayatında başarılar.

Soru açık. Cumhurbaşkanı adaylığı konuşurken sizin cumhurbaşkanı adayınız kimidir? Şahsen benim iki tane cumhurbaşkanı adayım var: @Liberal ve Cem Toker'dir.

Dostum sen bu ülkenin aydın olan %10 kesimindensin. Tebrik ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hala aynı şeyleri yazıp yazıp duruyorsun, eklediğim ekran görüntüsüne bakmamışsın bile 😀 Uzatmaya gerek yok, sana hayatında başarılar.
Yahu sen şaka mısın acaba okudum bas baya dediklerim gibi piyasada devletin olması saçma işte bana öyle geliyor aynı şeyleri yazmışım sende anlamıyorsun :D sende devletçilik ilkesi savunmak için iyi kıvırma yapıyorsun. :)

Dostum sen bu ülkenin aydın olan %10 kesimindensin. Tebrik ediyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NAIhZYCHrBbmxL3a.jpg

Gel dostum birlikte ülkedeki her şeyi satıp 100.000 tane memuru işten atalım. 😎
Ah bir de Ankara'yı başkentliktende çıkarmak lazım.👍
(!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı