Cumhurbaşkanı adayınız kimdir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ekrem İmamoğlu da çıksa kazanır, ki 800.000 oy farkla kazandı ama işi sağlama almak lazım
Hocam ben bir de şu yönden Ekrem İmamoğlu'nun aday olmasını istemiyorum, seçimleri kazanırsa tekrar eski sisteme dönülecek yani Cumhurbaşkanlığı makamının günümüzdeki gibi bir etkisi kalmayacak. İmamoğlu gibi genç ve potansiyeli yüksek birisini böyle bir makamda harcamaya gerek yok. CHP Genel Başkanı olup Başbakanlığa adaylığını koyar.

Soru açık. Cumhurbaşkanı adaylığı konuşurken sizin cumhurbaşkanı adayınız kimidir? Şahsen benim iki tane cumhurbaşkanı adayım var: @Liberal ve Cem Toker'dir.

Untitled.png

Akşama hepsini doldurup atarım.

Soru açık. Cumhurbaşkanı adaylığı konuşurken sizin cumhurbaşkanı adayınız kimidir? Şahsen benim iki tane cumhurbaşkanı adayım var: @Liberal ve Cem Toker'dir.
İsmin liberal ama Kemalist birisini aday gösteriyorsun?
CHP şu an komünistler ve radikal solcular tarafından yönetiliyor. Bir liberteryen olarak Ekrem İmamoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu dışında partide bana yakın fazla biri yok.
Bir liberteryen olarak sana Ekrem İmamoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu mu yakın geliyor? Ülkecek garipleşmişiz arkadaş. CHP'ye basacağız ama yakın geldiğinden değil, başka bir seçeneğimizin olmamasından dolayı.

Mansur Yavaş diyenler neye göre bu düşünceye sahipler? Ne ışık gördünüz bu adamda?

Adam 2 yılda Ankara'yı adam etti. Bizzat Ankara'da yaşayan birisi olarak Melih Gökçek dönemi ile Mansur Yavaş dönemi arasında dağlar kadar fark var diyebilirim. İktidar yanlısı insanlar da çoğunlukla aynı fikirde. Mansur Yavaş herkes tarafından sevilen bir başkan burada.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı