Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bosna Hersek'e 30.000 aşı göndereceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi zihniyete dahilmişim ben? Bu ülkede senden ondan çok Atatürk'ü severim ben. Bir insan a partisini tutuyor diye Atatürk'e ayyaş mı demek zorunda? Bir insan müslüman diye Atatürk'e hakaret mi etmek zorunda? Hangi kafadasın dostum?
Konu ile alakası nedir bunun? Hiçbir zihniyete dahil olmadığımı yukarıda belirttim, sadece kendi fikirlerimi savunuyorum ve en önemlisi :
Ne alaka? Birisi Akp'li ya da müslüman olunca otomatik olarak Atatürk düşmanı mı oluyor? İnsanları bu şekilde gruplamak saçmalıktan ibaret.
Hiçbiriniz o zihniyete dahil değilse bile o zihniyetteki insanlara hizmet ediyorsunuz yani aynı kapı.

Birisi depresyonda, çaresi yoksa var. Ölüm en kısa yoldur. Arkanda bıraktıkların ise bir kaç yıl üzülür, sonra normal hayatlarına devam ederler.

Birisinin "aşı" konusundaki görüşlerine dayanarak Atatürk düşmanı olduğunu anlayamazsın, genelleme veya çıkarım yapamazsın.

Mümkün olduğunca objektif olmaya çalışıyorum. 😁
Sizin ailenizde babanız / anneniz vefat etti mi ? Merakımdan sordum. Anneniz veya babanız öldüğünde onun yokluğunu hep bir tarafınızda hissediyorsunuz.

Görünürde iyi ilişkileri olan AB ülkeleri bile konu "kendi vatandaşları" olunca diğer ülkenin ürününü gümrüğünde kapatmışken sen elindekileri gidip kendi ihtiyacın yokmuş gibi dağıtıyorsun. Bu konuda aynı fikirde değiliz, ülke olarak kendin birincil aciliyete sahipken yapılan bu yardımı tamamen peşkeş olarak görüyorum.

Saygı duyuyorum görüşüne, AB aynı AB zaten.

Birisi depresyonda, çaresi yoksa var. Ölüm en kısa yoldur. Arkanda bıraktıkların ise bir kaç yıl üzülür, sonra normal hayatlarına devam ederler.

Birisinin "aşı" konusundaki görüşlerine dayanarak Atatürk düşmanı olduğunu anlayamazsın, genelleme veya çıkarım yapamazsın.

Mümkün olduğunca objektif olmaya çalışıyorum. 😁
Tamam dediğiniz gibi olsun.

Hayır, ikisi de hala hayattalar. Fakat yakınlarım öldü yakın tarihte.
Uzun uzun güzel bir hayat yaşarlar umarım. Fakat onları kaybettiğinizde yaşınız kaç olursa olsun hep bir tarafınızın eksik olduğunu hissedeceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı