Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cuma günü hayallerimizi süsleyen bir müjdeyi milletimize vereceğiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haberin içeriği nedir diye bir bakayım dedim. Ama ciddiyetten uzak, beğeni almak için atılan boş ve manasız yorumları gördüm, tiksindim.
Böyle diyerek bir şeyler düzelmez ve düzelmeyecek arkadaşlar. Ülke bu duruma 1 günde gelmedi 1 günde de düzelmeyecek. Çok istiyorsanız elinizi taşın altına koyun bu ülkeye bir şeyler katmak için çaba gösterin.

Ciddi bir yorum yapayım. Petrol şirketlerinde acayip bir oynayış söz konusu. Karadeniz'de petrol bulmuş olabiliriz.
Ben de ciddiyeti bozayım yav yegenim bor varken petrole ne gerek var Allah aşkına(!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Haberin içeriği nedir diye bir bakayım dedim. Ama ciddiyetten uzak, beğeni almak için atılan boş ve manasız yorumları gördüm, tiksindim.
Böyle diyerek bir şeyler düzelmez ve düzelmeyecek arkadaşlar. Ülke bu duruma 1 günde gelmedi 1 günde de düzelmeyecek. Çok istiyorsanız elinizi taşın altına koyun bu ülkeye bir şeyler katmak için çaba gösterin.
Taş bedava mı ?

Bu adam başımızdayken ülke düzelmez arkadaşım adam ülkeyi yiyor siz hala neyin peşindesiniz.

Hocam nasıl bir çapa gösterebilirim. Öğrenciyim okuyorum aylık devlet bana faizi ile geri almak üzere 500 TL veriyor 500 TL neye yeter sizce. Okulumdan mezun olunca tek derdim iş bulmak olmayacak çünkü devletim bana verdiği paranın çok daha fazlasını benden almak istecek. Fabrikalar kapatılıyor nerede iş imkanı bulacağım ben. Normalde annem alman vatandaşı olduğu için alman vatandaşı olabilirim ama istemiyorum çünkü ülkeme bir şeyler katmak istiyorum ama bunu ülkeyi yönetenler istemiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı