Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ülkemizin dört bir yanında camilerimizi inşa etmeye devam ediyoruz" dedi

Ne var bunda? Reis bizi camilerle uzaya çıkarmayı hedefliyor, tabii ki yapacak(!) Şaka bir yana ülkedeki dindar, yaşlı kesimin gözlerini boyayıp oy toplama peşinde. Tabii Ahmet, Mehmet amcanın umrunda değil eğitim, onlara cami yeter!

Baştan söyleyeyim, bu dediklerimle bana İslam karşıtı diyecekseniz "Göz Ardı Et" butonuna tıklayın.

Ülkenin her mahallesinde en az 2 cami var, bu camilerin hiçbirinin hiçbir zaman yarı kapasitesi bile dolmuyor. Şu durumda yeni cami yapmak israftan başka bir şey değil.
Haklısınız, ama burada camiler tam doluyor. :D

Ne var bunda? Reis bizi camilerle uzaya çıkarmayı hedefliyor, tabii ki yapacak(!) Şaka bir yana ülkedeki dindar, yaşlı kesimin gözlerini boyayıp oy toplama peşinde. Tabii Ahmet, Mehmet amcanın umrunda değil eğitim, onlara cami yeter!
Ne kadar hak vereceğimi bilemiyorum.

Devam devam. 2023'e kadar aynı minvalde devam. Sedat Peker gibi YouTube'a video çekmeye başlarsınız kimlere para kazandırdığınız bir bir ortaya çıktığında.

Pandemiden hemen önceki Ramazan ve Kurban Bayramı namazlarına Konya'da gitmem gerekmişti, Konya'da bile tam dolmuyorsa ülkenin geri kalanını düşünmek pek zor değil.
Aslında bulunduğum mahalle çok kalabalık. Dolması normal.
Çamlıca´da inşa ettiği dev camii istediği rağbeti göremeyince Topkapı Sarayı´ndaki çeşitli tarihi eserleri alakasız bir şekilde Çamlıca Camii´sine kaçırarak oranın ziyaretini arttırmayı hedefliyor.
O derece ha?

Çok Camii yapılmasını doğru bulmuyorum. Müslüman bir bireyim ve çok karmaşa çıkıyor. Bir imam önce başlıyor birisi sonra başlıyor ''ses kirliliği'' denilen olay yaşanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı