Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na 1 milyon TL'lik tazminat davası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dosum karşı taraf olmaz ise nasıl siyaset yapacağız bu forumda.
Karşıt düşünceyle paralı trollük aynı şey değil. Paralı troll değilse bile böyle birisiyle siyaset tartışmak bile zaman kaybı. Ayrıca herkese saygı duymak zorunda da değilim. Bu kadar aptalca düşüncelere saygı duymak asıl kayıp. Akp'nin yaptığı binlerce şeye rağmen kazanmasının sebebi de bu değil mi ?

@Recep Baltaş
Ya abi arkadaşın dediği gibi ne zaman banlayacaksınız bunu sadece yandaşlık yapıyor. Hadi abim ya 1 tuşla banla gitsin.

Farklı bir görüş fikir duymak rahatsız mı etti?

Söylediklerimin çoğunun doğru olduğunu adın gibi biliyorsun ama işte siyasi nefret izin vermiyor bazı şeylere.

Ben kimseye hakaret etmediğim sürece forum kurallarına uyduğum sürece neden banlanacam. Siz gerçekten tek sesliliği flan mı savunuyorsunuz. Aykırı fikir olmasın kendimiz çalalım kendimiz oynayalım mı diyorsunuz.

Bu adamın ülkemizi temsil etmesi onu eleştirmemize engel değil, bilhassa eleştirmemizin birinci sebebi. Seni bilmem ama ülkenin cumhurbaşkanının korumalarının yurtdışında göstericileri ses duvarı yaparak bastırmaya çalıştıkları video benim yüzümü kızartmıştı.

İki saattir millet kanıtları nedenleri sıralıyor burada, sen daha "nedensiz yere iftira atıyorsunuz" diyorsun. Laftan anlamadığın için aynı şeyleri tek tek yazmanın manası yok ama yine de bir kere daha söyleyeceğim; bir kişiye durup dururken tecavüzcü demekle her yerde yolsuzlukları görülen bir kişiyi eleştirmek aynı şey değildir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumumu güncelliyorum. Diğer açıklamanı okumamıştım.

Hmmmm gerçekten de sadece farklı görüş kesinlikle yandaşlık görmüyorum.
KAÇAK Pakistanlı- Afgan veya Suriyeli görmek
Tam söyleyemiyorsun bile kaçak diyorsun. Kaçağı ıvırı zıvırı yok hepsi gidecek. Vatandaşlık almış olanları bile. Kurtaramayacaklar sizi sandıkta troll.

Sen ilerde tecavüzcü olacan diye birşeyler yazdın bu farklı görüş mu?
Yazdığım cümleyi iyi oku lütfen. O cümle de söylediğinin saçmalığını belirtmek için uç örnek veriyorum. Zaten kendi cümlemi en son böyle saçma ifade olmaz diye olumsuza çeviriyom.

Ben de senin yarın tecavüzcü olacağına inanıyorum. Hadi bakalım tecavüzcü olmayacağını kanıtla bakalım demek gibi bir şey bu. Böyle saçma ifade olmaz.

Zaten öbür yorumu mu güncelledim.
Şimdi anladım tamam. O örneği.

Pek anlayamadım bu videoyu, detay verebilir misin? Neden terörist diyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…