Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "seçimler ertelensin" diyen Bülent arınç'a: “her seferinde aynı hikâye."

Bu zihniyet, anayasaya göre ertelenemeyen bir seçim için “Ayeti kerime mi var?” gibi bir kelime bile kullanmıştı.

Bülent Arınç’ın aniden bu tarz saçma sapan çıkışlar yaparak seçim için nabız yoklaması yaptığı bariz bir şekilde ortada fakat ne olur ise olsun bu seçimin ertelenemez olduğu bir gerçek.

Demokrasi: Dünyanın en berbat sistemi. Alternatif? Bilmiyorum.
Demokrasi berbat bir sistem falan değil. Sadece şu anda Türkiye Cumhuriyeti’nde hemen hemen her konuda olduğu gibi uygulanış şekli tam bir içler acısı.

Halkın cahilliği yönünden soruyor iseniz bu sefer de konu eğitim sistemine geliyor.

Bu zihniyet, anayasaya göre ertelenemeyen bir seçim için “Ayeti kerime mi var?” gibi bir kelime bile kullanmıştı.

Bülent Arınç’ın aniden bu tarz saçma sapan çıkışlar yaparak seçim için nabız yoklaması yaptığı bariz bir şekilde ortada fakat ne olur ise olsun bu seçimin ertelenemez olduğu bir gerçek.

Demokrasi berbat bir sistem falan değil. Sadece şu anda Türkiye Cumhuriyeti’nde hemen hemen her konuda olduğu gibi uygulanış şekli tam bir içler acısı.

Halkın cahilliği yönünden soruyor iseniz bu sefer de konu eğitim sistemine geliyor.
Eğitimli bireyler olmazsa demokrasi çöptür. Bu yüzden her zaman tehlikeli bana kalırsa.

Bu zihniyet, anayasaya göre ertelenemeyen bir seçim için “ayeti kerime mi var?” gibi bir kelime bile kullanmıştı.

Bülent arınç'ın aniden bu tarz saçma sapan çıkışlar yaparak seçim için nabız yoklaması yaptığı bariz bir şekilde ortada fakat ne olur ise olsun bu seçimin ertelenemez olduğu bir gerçek.

Demokrasi berbat bir sistem falan değil. Sadece şu anda Türkiye cumhuriyeti'nde hemen hemen her konuda olduğu gibi uygulanış şekli tam bir içler acısı.

Sonunda arınç'ın nabız yokladığını görebilen bir yorum gördüm.

Kainat liderimiz öyle buyurdu.
Seçimler 14 Mayıs'ta yapılacakmış. Ne ertelenmesi...

Olsun bakalım. Çektirip gidecekleri tarih bir an evvel gelsin artık.

Kainat liderimiz öyle buyurdu.
Seçimler 14 Mayıs'ta yapılacakmış. Ne ertelenmesi...

Olsun bakalım. Çektirip gidecekleri tarih bir an evvel gelsin artık.

Son 73 günü kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı