Cumhurbaşkanı İstifa Ederse Ne Olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dini duyguları sömürüyor. Namaz kılıyorum kuran okuyorum diye oy topluyor. Namaz kılması veya kuran okuması beni zerre ilgilendirmez. Neredeyse Ayasofya olayı 2 ay oldu hâlâ Ayasofya camisini açtık diye ortalıkta geziniyor. Çünkü dini duyguları sömürüm oy topluyor.

Ayasofya açılması gerekiyordu açıldı. Zamanı tartışılır fakat karar doğru. Nesi sömürücülük bunun? Neyse tartışırsak bir şey elde edemeyeceğimizden tartışmayalım. Hepinize teşekkür ederim düşüncelerime saygı duyup tek tek cevap verdiğiniz için. :)

Ayasofya açılması gerekiyordu açıldı. Zamanı tartışılır fakat karar doğru. Nesi sömürücülük bunun? Neyse tartışırsak bir şey elde edemeyeceğimizden tartışmayalım. Hepinize teşekkür ederim düşüncelerime saygı duyup tek tek cevap verdiğiniz için hayırlı geceler. :)

Hocam bakın burada açılıp veya açılmaması gerektiğini konuşmuyoruz. 3 ay önceki olayı hâlâ gündeme getiriyor. Çünkü oy toplamak zorunda. Onu da dini duyguları sömürerek yapıyor. İyi geceler.

Cumhurbaşkanı değişmesi başta kaos ortamı oluşturacaktır. Bazı kesimler sokaklara dökülecek yani başta sancılı bir dönem olur. Ama her deişim için bir bedel ödenmesi gerekir. Önemli olan burada yeni gelecek kişinin kim olacağıdır. Gidenin geleni aratmaması gerekir. Bu dönem iyi yonetilirse ise ülkenin geleceği ufaktan parlamaya başlar. Büyük değişimler için gerekli zamanlar gerekir. Yani kısacası o gider gitmez kafamıza Euro veya dolar yağamayacaktır. Ama ben şahsen emekliye ayrılmasını ve koltuğunu ileriye dönük düşünebilen ana amacı günü kurtarmak olmayan birisine teslim etmesini istiyorum.

Bir kısmı da görmeye, sesini duymaya tahammül edemiyor. Şimdi sevenler halk ise sevmeyenler ne bostan korkuluğu mu?

Hayır onlarda halk estağfirullah. Sevmeyenede saygımız sonsuz. Neden böyle bir yorum çıkardınız ki?

Şu konulara cevap yazarken biraz düşünün konunun amacı ne diye? Arkadaş demiş acaba cumhurbaşkanı istifasını verse ne olur? Cevapların bir kısmı konuyla zerre alakalı olmayan cevaplar. Buraya içinizde birikmiş nefreti kusmak yerine mantıklı akla yatkın cevaplar yazmak daha faydalı olacaktır.

Hayır onlar da halk estağfirullah. Sevmeyene de saygımız sonsuz. Neden böyle bir yorum çıkardınız ki?

O zaman halk diyerek genelleme yapmayı bırak. Tüm halkın temsilcisinin bir kere parti gömleğinden kendini sıyırması lazımdı. Madem bunu kendi istedi o zaman sonuçlarına katlanacaksınız siz seviyorsunuz diye halkın tamamı onu seviyor algısı artık yeterince sıktı. Salın bi' bizi ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı