Cumhurbaşkanı İstifa Ederse Ne Olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Etmez, ederse ülke olarak rahatlarız, kalkınırız.
Aynen dostum şahlanırız dünya devi oluruz, dışarda o kadar kaos olması bekleyen kişiler var ki ülke bölünür şu an. Seçim ile kaybetmesi en mantıklısı.

Ederse seçim yapılır. Seçim yapılana kadar olan sürede ise Cumhurbaşkanı yardımcısı Cumhurbaşkanlığına vekâlet eder. Kendi açımdan ise istifa ederse mahallede lokma dağıtacağım andım var.

Sence Hulk gerçek olabilir mi?

İstifa ettiğinde yeniden seçim olur. Sonra yeni bir başkan gelir. Sonra da ya daha iyiye gideriz, ya da daha kötüye...

Yeni gelecek hükümete geçmiş olsun dileklerimi sunarım şahsen.
Yunanistan Akdeniz'de istediği gibi at koşturur.
Siz Kadir Mısıroğlu'na haklı diyen kişiydiniz galiba :D
Hani şu Atatürk karşıtı olan tiplerden..
Ortak profil benzer özellik. Geçmiş mesajlarınızı inceledim de dikkate alınmayacak biri olduğunuzu öğrendim.

Yunanistan Akdeniz'de istediği gibi at koşturur.
Geçiş süreci içerisinde elbette Türkiye'nin sallanacağı bir gerçek. Dile kolay, çoğu genç mevcut iktidar dışında bir partinin kazandığını göremedi. Ancak, kimse at falan koşturamaz. Adamı, benzin döker yakarlar. Bizim milletimiz saf ve temizdir, bunun acısını da tarih boyunca çekmiştir. Ancak söz konusu vatan ise gözü ölümü bile görmez.

İnşallah etmez. Yerine gelebilecek kimse yok çünkü. Doğruya doğru konuşalım. Bu adam kadar dik duruşlu biri yok. O da istifa ederse Birleşmiş Milletlerde dünyanın gözü önünde hakikati haykıran biri göremeyeceğiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı