Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Bence sen kendi dediğini anlamıyorsun.

Kimliği anlaşılamıyorsa giymemesi lazım tehlike oluşturuyor. Ben çarşaflılar teröristtir demiyorum terörist ise kimliği belli değil anlaşılamaz diyorum.

Forum düşünmekten yoksun İslam'cı kaynıyor gerçekten.

Ezan neden başka bir dilde okunamaz? - Yeni Akit ezanın Türkçe okunması açık bir şekilde yasaklanmıştır 2. kara çarşaf giyenlere terörist demişsiniz iyiyce saçmalamışsınız sen Müslüman'ların hepsini beyaz çarşaf giymiş silahlı terörist olduğuna inanmaya devam et herkes ne isterse giyebilir arapa benzeyebilir.

Diyanet işleri bakanlığını kapattırmak ilk işim olurdu diye tahmin ediyorum. Ülkede en gereksiz bütçe ayrılan kol.

Hem polis sadece görüntüden tespit etmiyor suçluları teknoloji çok gelişti.

Sana benim dışımda 3 kişi daha cevap yazmış. Hiçbirisine saygı duymayıp hepsine, beyinsiz, cahil gibi yorumlar yapıyorsun. Senin ülkede yaşayan bireyleri bırak, düşünce özgürlüğüne bile saygın yok. Kimse bilmiyor, herkes cahil, bir tek sen akıllı, modern kültürlü bir bireysin. Tebrik ediyorum seni.

Kendimle çelişmiyorum çarşafın altında ki terörist bile olabilir diyorum her çarşaflı teröristtir demiyorum sizin gibilerin anlaması zor gerçi.

Bunların çoğunun gözü bile gözükmüyor.
Şaka gibisin cidden. Çarşafın altındaki terörist bile olabilir ise senin annen de baban da bacın da terörist olabilir o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…