Cumhurbaşkanı olsanız ilk ne yapardınız?

Dediklerimden bunları çıkarttıysan gerçekten yazık sana okuduklarını anlayamayacak kadar beynin uyuşmuş. Sana daha bir şey diyemiyorum anlatmaya çalıştıklarımın tam tersini yazmışsın bomboş bir insansın keşke biraz aklın olsa.
Bence sen kendi dediğini anlamıyorsun.
1652901958544.png

Dediğin her şeyi senin gibi anlama kıtlığı yaşayan arkadaşlara örnekler vererek açıklıyorum ama yok beyin almıyor arkadaş. Senin gibilere okul dışında da okuduğuna anlama eğitimi vermek lazım. Bir de Cumhurbaşkanı olunca yapacaklarını yazmaya kalkmışsın. İnsan dinin istediği gibi yaşayabilir dediğin gibi insan hayatında istediği kıyafeti giyebilir demiyorsun ama? Kitapta, İslam'da çarşaf yok dedin az önce, buna cevap olarak sana diyorum ki açık giyinmekte bir kitapta dinde yazmıyor ama insanlar açık giyinmeyi yani dekolteli giyinmeyi tercih edebilir. Bu doğal hakkıdır istediğini yapar, özgürdür. Ek olarak bir insanın canlı bomba, terörist olması için çarşaflı olmasına gerek yok, yüzünün görünmesine de gerek yok. Zaten şüpheli bir şahıs olarak görülürse didik didik inceleniyor o şahıslar. Böyle her yazdığımı defalarca açıklatacak kadar düşünce yoksunuysan lütfen bir daha cevap verme zahmetinde bulunma.

Kimliği anlaşılamıyorsa giymemesi lazım tehlike oluşturuyor. Ben çarşaflılar teröristtir demiyorum terörist ise kimliği belli değil anlaşılamaz diyorum.

Forum düşünmekten yoksun İslam'cı kaynıyor gerçekten.

Dediklerimden bunları çıkarttıysan gerçekten yazık sana okuduklarını anlayamayacak kadar beynin uyuşmuş. Sana daha bir şey diyemiyorum anlatmaya çalıştıklarımın tam tersini yazmışsın bomboş bir insansın keşke biraz aklın olsa.

Ezan neden başka bir dilde okunamaz? - Yeni Akit ezanın Türkçe okunması açık bir şekilde yasaklanmıştır 2. kara çarşaf giyenlere terörist demişsiniz iyiyce saçmalamışsınız sen Müslüman'ların hepsini beyaz çarşaf giymiş silahlı terörist olduğuna inanmaya devam et herkes ne isterse giyebilir arapa benzeyebilir.

Kimliği anlaşılamıyorsa giymemesi lazım tehlike oluşturuyor. Ben çarşaflılar teröristtir demiyorum terörist ise kimliği belli değil anlaşılamaz diyorum.

Hem polis sadece görüntüden tespit etmiyor suçluları teknoloji çok gelişti.

Sana benim dışımda 3 kişi daha cevap yazmış. Hiçbirisine saygı duymayıp hepsine, beyinsiz, cahil gibi yorumlar yapıyorsun. Senin ülkede yaşayan bireyleri bırak, düşünce özgürlüğüne bile saygın yok. Kimse bilmiyor, herkes cahil, bir tek sen akıllı, modern kültürlü bir bireysin. Tebrik ediyorum seni.

Kendimle çelişmiyorum çarşafın altında ki terörist bile olabilir diyorum her çarşaflı teröristtir demiyorum sizin gibilerin anlaması zor gerçi.

Bunların çoğunun gözü bile gözükmüyor.
Şaka gibisin cidden. Çarşafın altındaki terörist bile olabilir ise senin annen de baban da bacın da terörist olabilir o zaman.

Geri
Yukarı