Curved monitör alınır mı?

Marwitz

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarda yaptığım şeyler oyun oynamak, kod yazmak ve video izlemek. Curved ekranlı şu monitörü almayı düşünüyorum. Oyunlarda bir fark olur mu Curved olduğu için?

Ayrıca bazı konularda her 1 ms yazana Curved ekranın 1 ms olmadığından söz edilmiş. Böyle bir şey doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca bazı konularda her 1 ms yazana Curved ekranın 1 ms olmadığından söz edilmiş. Böyle bir şey doğru mudur?

Bu konu hakkında bir fikrim yok.

Bilgisayarda yaptığım şeyler oyun oynamak, kod yazmak ve video izlemek.

Curved ekran oyun ve video izleme deneyimi anlamında çok iyi ama kod yazan biriyseniz orasını bilemem saatlerce bilgisayar başında kalacaksınız yani. Gaming monitör almaktansa başka monitörlere yönelebilirsin (mavi ışık korumalı vb.).

Curved ekranlı şu monitörü almayı düşünüyorum.

Ben kendim kullanmadım. Kullanan memnun olan gördüm. Ama genel olarak kimse önermiyor o markayı şahsen ben de önermem. Monitör alacaksanız ve uzun süre kullanmak istiyorsanız güvendiğiniz markalara bakın.

Bu konu hakkında bir fikrim yok.

Curved ekran oyun ve video izleme deneyimi anlamında çok iyi ama kod yazan biriyseniz orasını bilemem saatlerce bilgisayar başında kalacaksınız yani. Gaming monitör almaktansa başka monitörlere yönelebilirsin (mavi ışık korumalı vb.).

Ben kendim kullanmadım. Kullanan memnun olan gördüm. Ama genel olarak kimse önermiyor o markayı şahsen ben de önermem. Monitör alacaksanız ve uzun süre kullanmak istiyorsanız güvendiğiniz markalara bakın.

Öncelikle Gamepower monitör almayın. Curved hissi çok güzel monitör seni içine çekiyor.
Alternatif olarak monitör=https://www.hepsiburada.com/samsung...eesync-kavisli-oyuncu-monitor-pm-HB00000JGUV2

Gamepower monitör alma demenizin sebepleri nelerdir ?

Gamepower monitör alma demenizin sebepleri nelerdir?

O fiyata kalitesini kanıtlamış markaların monitörleri var arkadaş attı zaten linkini. Çok fazla şikayet edilen bir marka. Biraz araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız zaten. YouTube'dan izlemeyin genelde sponsorlu videolar oluyor ve sürekli övüyorlar bu markayı.

Geri
Yukarı