Curved monitöre geçişte alışma süreci ne kadar sürer?

lasneam

Centipat
Bu zamana kadar hep flat ekranlar kullandım, bu sefer curved denemek istiyorum ama aklımda bazı sorular var:
  • Alışma süreci ne kadar sürer?
  • Sürekli dizi film izleyen bir insanım sadece oyun oynamıyorum rahatsız eder mi?
  • 24" yeterli midir curved için, 27" mi önerirsiniz?
Sorularım bunlar, cevaplarınızı bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Bu tamamen size bağlı bir şey ama benim tahminimce 1 hafta gibi bir zamanda alışırsınız tam anlamıyla.
2. Bence tam tersi daha çok keyif alırsınız.
3.27.inç olması daha iyi olur fikrimce.

Yeni geçiş yapan biri olarak; 24 pek fark hissettirmiyor. Oyun keyfim 3e, dizi film keyfim 2ye katlandı. Bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum, bilsem daha erken geçerdim.

1. Bu tamamen size bağlı bir şey ama benim tahminimce 1 hafta gibi bir zamanda alışırsınız tam anlamıyla.
2. Bence tam tersi daha çok keyif alırsınız.
3.27.inç olması daha iyi olur fikrimce.
Kullandınız mı? Kullanmadıysanız yanlış yönlendirmeyin.
Yeni geçiş yapan biri olarak; 24 pek fark hissettirmiyor. Oyun keyfim 3e, dizi film keyfim 2ye katlandı. Bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum, bilsem daha erken geçerdim.
Kullanan biri geldi, sorun kalmadı.

Öncesinde bir teşhir ürününü görmenizi tavsiye ederim. Kişiden kişiye değişebiliyor. Ben curved almayı düşünüyordum. Mağazada teşhir ürününü inceledim ve tuhaf geldi. Vazgeçip flat aldım tekrardan.

Bir tek ben mi geçtiğim gibi alıştım? (Monitöre çok yakın bir mesafeden bakıyorum sebebi bu olabilir.)

Daha önceden curved kullanıyordum. Flat a geçtim. 3 ay oldu alışamadım. Tekrar curvede geçicem :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı