Custom ISO ile format sonrası FPS düşmesi

fxtih

Hectopat
Merhaba. Dün format attım laptopuma. OgnitorenKS 20H2 ISO'sunu kurdum fakat oynadığım oyunda aşırı fazla FPS düşmesi yaşıyorum. Eskiden 200-300'lere zorlarken artık 70-80'den fazla alamıyorum (Oynadığım oyun SonOyuncu Minecraft). Ekran kartı driverim güncel. Sonuç halen daha aynı. Ne yapmalıyım? Ayrıyeten tarayıcıda da kasma sorunları var. Tekrardan orijinal ISO mu kurmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dün format attım laptopuma. Ognitorenks 20H2 ISO'sunu kurdum fakat oynadığım oyunda aşırı fazla FPS düşmesi yaşıyorum. Eskiden 200-300'lere zorlarken artık 70-80'den fazla alamıyorum (oynadığım oyun SonOyuncu Minecraft). Ekran kartı driverim güncel. Sonuç halen daha aynı. Ne yapmalıyım? Ayrıyeten tarayıcıda da kasma sorunları var. Tekrardan orijinal ISO mu kurmalıyım?

Custom ISO'lar kimisi iyi kimisi kötü oluyor bende de bu sorunu yaşatan ISO'lar vardı en iyisi kendiniz güncel Windows indirip NTLite ile modlamanızdır driver entegrede edebilirsiniz reg kayıdı ve guncellemede entegre edebiliyorsunuz deneyin derim.

Her şeyin direkt formatla çözülmediğini anladığınız bu dünya'ya hoş geldiniz.
Driverlarınızı tek tek kurun.

Hocam ReviOS kullanmanı öneririm. Biliyorum öneri konusu değil ama ReviOS stabil ve performanslı ve güncellemeleri alıyor. Bir de destek Discord sunucusu vardı sanırım.

Merhaba. Dün format attım laptopuma. Ognitorenks 20H2 ISO'sunu kurdum fakat oynadığım oyunda aşırı fazla FPS düşmesi yaşıyorum. Eskiden 200-300'lere zorlarken artık 70-80'den fazla alamıyorum (oynadığım oyun SonOyuncu Minecraft). Ekran kartı driverim güncel. Sonuç halen daha aynı. Ne yapmalıyım? Ayrıyeten tarayıcıda da kasma sorunları var. Tekrardan orijinal ISO mu kurmalıyım?

Buradan RekOS'u kurun Çeşitli W10 Modlu ISO deneyimlerim ve Valorant FPS değerleri

Yeni konular

Geri
Yukarı