Custom klavye mi ATK68 mi?

Onur Ulucan

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam bu sıralar klavyeye sarmış durumdayım aktif olarak kullandığım klavye Redragon K552 Kumara fakat değiştirmek istiyorum.
Seçeneklerden ilki GMK67 alıp Switch ve keycapslerini kendim takarak Custom bir klavye oluşturmak.

ZUOYA-GMK67-conta-yap-s-oyun-mekanik-klavye-kiti-tablet-PC-i-in-topuzu-klavye-ile.png

İkincisi ise Rapid Trigger özelliği ve manyetik Switch'leri ile dikkatimi çeken VGN VXE ATK68.

1164989696hmr.jpg

Genellikle rekabetçi FPS oyunları oynuyorum ve izlediğim incelemelere göre ATK68 FPS oyuncuları için biçilmiş kaftan.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende K552 kumaradan gmk67 geçtim, açıkçası manyetik Switch bana gereksiz geliyor. Ben gmk67 alırken Akko V3 Pro yellow Switch aldım ve gayet memnunum. Eva + tape mod yaptım ses gayet tok. Tek sorunum sol Shift sağ stabında lube olmadığı için çınlama var.

Bende K552 kumaradan gmk67 geçtim, açıkçası manyetik Switch bana gereksiz geliyor. Ben gmk67 alırken Akko V3 Pro yellow Switch aldım ve gayet memnunum. Eva + tape mod yaptım ses gayet tok. Tek sorunum sol Shift sağ stabında lube olmadığı için çınlama var.
Dostum tek kriterim ses değil hem özelleştirilebilmesi hem malzeme kalitesi hem de RT özelliği beni biraz daha ATK68'e itiyor. Fikrin için teşekkür ederim.

ATK68 yerine Wraith W75'te bakılabilir. Klavyenin içine güzel doldurmuşlar gibi.
Hocam onu da gördüm %75 bir ATK68 gibi görünüyor fakat inceleme videolarını bekliyorum.

ATK68 yerine Wraith W75'te bakılabilir. Klavyenin içine güzel doldurmuşlar gibi.

W75 genel bakıldığında güzel duruyor ama bir detaylı incelemesini görmek lazım.

Dostum tek kriterim ses değil hem özelleştirilebilmesi hem malzeme kalitesi hem de RT özelliği beni biraz daha ATK68'e itiyor. Fikrin için teşekkür ederim.

Hocam onu da gördüm %75 bir ATK68 gibi görünüyor fakat inceleme videolarını bekliyorum.

RT istiyorsanız ATK68 alın o zaman.

Geri
Yukarı