Çözüldü Custom ROM ile banka uygulaması kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

blaneTech

Picopat
Arkadaslar herhangi bir Custom ROM yuklu telefona nasil banka uygulamasi yukleyecegiz? Ornegin Enpara'nin uygulamasinda "Varsayilan isletim sistemi yok, kullanamazsiniz" hatasi aliyoruz. Stock ROM kullanacagim yoksa.

Çözüm
SM701F Nxt hocam, bende az onceden beri ariyorum da sanirim yok...

Hocam 700F in var 7001F in ROM'unu başkası geliştirdiği için linkini kaldırmış yapan arkadaş. Araştırılsa arşivde bulunur bence. https://forum.xda-developers.com/f/samsung-galaxy-j7-nxt-j701f-core-nxt-exynos-7870.7150/ burada başka ROM'larda var.

Hocam bu kaynagi buldum ama dosya uzantisi farkli, bunu nasıl flashlariz?

Hocam How can I convert a .img.xz file to .img to transfer it to my SDCard? burada .img.xz uzantısının çevirimini anlatıyor bir okuyun isterseniz.
Algıladı hocam normalde Android 10'du güncelleme almıyordu şimdi Android 12 oldu 13 bea sürümünde stabil olsun onu kuracağım. Saf Android olduğundan dolayı saçma sapan arayüz ve uygulamalar gelmiyor. Telefon ile tam uyumlu çalışıyor.

Telefon modeli verirseniz bakayım ROM mevcutmu diye.

Hocam bu kaynagi buldum ama dosya uzantisi farkli, bunu nasil flashlariz?

Son düzenleme:

Hocam 700F in var 7001F in ROM'unu başkası geliştirdiği için linkini kaldırmış yapan arkadaş. Araştırılsa arşivde bulunur bence. https://forum.xda-developers.com/f/samsung-galaxy-j7-nxt-j701f-core-nxt-exynos-7870.7150/ burada başka ROM'larda var.

Hocam bu kaynagi buldum ama dosya uzantisi farkli, bunu nasıl flashlariz?

Hocam How can I convert a .img.xz file to .img to transfer it to my SDCard? burada .img.xz uzantısının çevirimini anlatıyor bir okuyun isterseniz.

Çözüm

Geri
Yukarı