Custom sıvı soğutma pompa boşa çalışma sorunu

Aynen sizin gibi düşünüyorum. Teşekkür ederim.
  1. Pompa
  2. Radyatör
  3. Cpu
  4. Rezervuar
  5. Pompa
Sizi takip ettiğime göre sıralamanız bu, bazı yerlerde pompadan cpu'ya diye duydum. Ama mantıksız geldi. Ben sizi yanlış anlamamışım değil mi? Yukardaki sıralama doğrudur. Birde sadece iki tane barrow rakor alacağım cpu için. Orda sızıntı olursa sıkıntı yaratır. Fakat diğer yerlerde temas yok elektrikle, bilinmedik markalardan alırsam ne gibi sorunlar olur?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun gibi mesela:
Tahmini Teslimat Zamanı

Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleme:
Aynen, sıralamanız çok doğru, olması gerektiği gibi.

Barrow markası fena değil aslında. Ben de 1 yıldan fazla oldu bi kaç rakorunu kullandım. En ufak sıkıntıları olmadı şu ana kadar.
Barrow rakorlarıyla Bitspower gibi kaliteli rakorlar arasındaki fark; üzerindeki cila- boyalardır sadece, gördüğüm kadarıyla. Ama belki ilerleyen zamanlarda barrow'un contaları daha çabuk aşınabilir. Tabi sök tak olayı olmadığı sürece aşınma da gerçekleşmeyecektir.

Su olarak saf su ve mono etilen glikol kullanacağım. Şimdilik renk katmayacağım. Saf suyu oto yağları falan satan bir bayiden aldım. Farklı kaliteleri var deniyor. Eczaneden almak gerekir mi? Onu öneren bir video görmüştüm.

deskpc.jpg

Masam, çizimini kendim yaptım. Açılım alıp kesimini yaptırdım. Şu an boru bükme işi bir kaldı kafamda acaba yapabilirmiyim diye düşündüğüm. Üzerine yarı siyah cam geliyor masanın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı