Custom sıvı soğutmalı sistem/ 2X GTX Titan SLI ile sıcaklık testi ve dahası

Custom sıvı soğutmayı nerden buldun ? Bi de sistem toplam kaç para ?

Custom sıvı soğutmayı nerden buldun ? Bi de sistem toplam kaç para ?
Bana bu soru aynı konu içinde birden fazla soruldu ancak ben yinede size de cevap vereyim.
Sıvı soğutma parçalarını yurt dışından temin ettim. Maliyeti 7-8 bin TL civarında.
Sistem toplam fiyatı: Yaklaşık 25-30 bin TL'ye mal oldu. (Bugün tekrardan sıfırdan kurmuş olsam o kadar para tutmayabilir.)

Bu sistem oyun için mı kuruldu ? 4K veya 2K 144Hz bir monitör ile birlikte mi kullanılıyor ?

Eline emeğine sağlık dostum, gerçekten uğraşmışsın.

titan sli cinebechde seni geçmişim tek kartla hemde overclocksuz =)

@KingPin7134,
Ekran kartları testinde Valley, Heaven Benchmark'ı önemsedim. O gördüğün test de tek karta ait.
Bana Valley, Heaven Benchmark ile gel.

Eğer istersen ''Ekran kartları Test etme'' adı altında konu açabilirsin.

Olur havada karada kapişalim .ama senin sistem ezer geçer tabide yinede denerim.Unutmayalimki şuan rekabet olmaza intel tek el olsa hala biz p4 kullaniyorduk

Hayırlı olsun hocam. Titan yerine 295 Ares III veya 970SLI alabilirdiniz 970'i Titan'ı geçtiğini gördüm sahte test sanırsam. Tabi onu yapmanın amacı yaparken zevk almak.

@Silinen üye , teşekkür ederim. Ben Titanların tırnağını 295 Ares III veya 970 SLI a değişmem. GTX 970 in Titanı geçmesi mümkün değil.
Başka bir forum sitesinde karşılaştırma yaptık, rakor Titam'da.
Açıkçası, eğer ''benim 970 SLI'ım Titan SLI'ı ezer'' diyen varsa, onlara hodri meydan diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…