Custom sıvı soğutmalı sistem/ 2X GTX Titan SLI ile sıcaklık testi ve dahası

Abimin sisteminin aynısı neredeyse. Fakat abimde Titan X var. Sli değil. Aslında SLI.

Son düzenleyen: Moderatör:
@er36po Erkan abi biraz geç yazıyorum kusura bakma.
Anakarttan memnun musun? Z170 sistem toplayacağım inşallah ikilemde kaldım Msi Z170 Gaming M5 ile Asus ROG Maximus VIII Ranger arasında. Şimdi 1-2 tane konu okudum ASUS yetkili servisiyle sıkıntı yaşayan. Korkmadım da değil. Sence ne tercih etmeliyim abi?

@adaminbiri evet, bu anakarttan (Rampage IV Black Edition) çok memnunum. Zaten hayvan gibi bir kart.
Diğer seçenekler de fena değil tabi.
Ancak bunu burada sormamalıydınız, kuralları biliyorsunuz

@adamınbiri evet, bu anakarttan (Rampage IV Black Edition) çok memnunum. Zaten hayvan gibi bir kart.
Diğer seçenekler de fena değil tabi.
Ancak bunu burada sormamalıydınız, kuralları biliyorsunuz
Abi genelde bu tür sorular pek cevaplanmıyor ondan dolayı buraya sordum

Konuda değil de (konuda bildirim alamıyorum nedense) konuya mesaj şeklinde etiketlerseniz bilgim dahilinde cevap veririm

Hocam ben bu videoyu izlemiştim ama size ait olduğunu bilmiyordum. Yabancı bir siteden alınıp bir Türk yüklemiştir demiştim. Müthiş gerçekten. Toplam ne kadara maal oldu?

@er36po toplam ne kadara mal olduğu büyük merak konusu, ben de sormazsam içimde kalır

@er36po toplam ne kadara mal olduğu büyük merak konusu, ben de sormazsam içimde kalır
Fazla ısrara dayanamayıp önceki sayfalarda toplam fiyatı belirtmiştim zaten
Yine belirteyim: Sadece Soğutma yaklaşık 7-8 bin TL, Sistem genel fiyat 25-30 bin TL civarında tutmuştu.

Bu arada, yakında çok daha ihtişamlı bir Custom S. ile karşınızda olacağım (Tabi donanım değişmiyor, değiştiremiyorum. Kasa ve soğutma parçaları değişip çok daha profesyonel bir hal alıyor...)

7-8 bin liralık bir soğutma daha ne kadar profesyonelleşebilir be abi.
Benim bütçem 7-8 bin lira max. Senin soğutma paran. Harbi söylediğin kadar var acayip moralimi bozdun.

7-8 bin liralık bir soğutma daha ne kadar profesyonelleşebilir be abi?
O bütçe ile şuan çok çok daha iyisini yapardım, ancak o dönemler bu işin acemisi ve başkasının da kurbanı olduğum için öyle oldu...
(Bu işte Profesyonel sandıklarımın beni yanlış yönlendirip neredeyse iki katına mal ettiler...)

Burada önemli bir not da geçeyim: Herhangi bir ürün, donanım önerisi almadan önce, o öneriyi yapan kişiyi iyice bi tartın...! Mazallah o kişi sizi ciddi anlamda yanıltabilir, alın terinizin (paranızın) çöp olmasına neden olabilir!
(Bakınız: Örneğin, adam daha eline bile almadığı ürün, ürünler hakkında öyle bir iddiada bulunuyor ki hayretler içerisinde kalırsınız...)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…