Satılık Custom Sıvı soğutmalı sistem

234562

Hectopat
Merhaba,

Oyun ve Render için kurduğum Custom Sıvı Soğutma'lı sistemi, Notebook a geçeceğim için satma kararı aldım.
Ürünlerin çoğu garantili, kutulu ve faturalıdır.
Kasa tarafımca modlanmıştır ve Dünya da tektir.
Oyun performansı olarak gayet iyi diyebilirim, Cyberpunk 2077'de 2K ultra 35-40FPS arası almaktayım.
Kasa çok ağır olduğundan kargo maalesef mümkün değildir. İstanbul içi bir şekilde nakliyesinde yardımcı olacağım.
Fiyat için lütfen iletişime geçiniz; [email protected]

• INTEL Core i5 10400F Soket 1200 10. Nesil 2.9GHz 12MB Önbellek 14nm
  • MSI MPG Z490 CARBON EK X 4800MHz(OC) DDR4 Soket 1200 M.2 Wi-Fi HDMI DP ATX
  • GSKILL 32GB (4x8GB) Trident Z RGB 3600MHz DDR4 Dual Kit Ram
  • Xpg SX8100 512GB 3500/2400 MB/s M.2 NVMe SSD
  • AMD Radeon Vega Frontier Edition 16GB 2048-bit HBM2 Ekran
  • EVGA SuperNOVA 1600 G2 1600W
  • CORSAIR OBSIDIAN SERIES 900D ULTRA TOWER
  • 8X120mm ARGB RING FAN
  • 3x200mm ARGB RING FAN
  • 2x ARGB Controller
  • Swiftech D5 PUMP
  • ALPHACOOL 480mm 60mm Copper Radiator
  • ALPHACOOL 480mm 40mm Copper Radiator
  • EK-FC Radeon Vega ARGB - Nickel Waterblock
  • Hayter 400mm x4 Reservoir with 220 Pieces Led
  • EKWB Soft Tubing

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler :) şuanlık komple satmayı düşünüyorum ama tabi parça isteği olursa değerlendireceğim.

Isıl değerler -10 derece midir hocam :D.

O dereceleri görmek mümkün aslında, ortamına bağlı ama ev içinde 19 derece şuan :)

Parça satışı düşünürseniz işlemciye talip olabilirim. Şimdilik hayırlı satışlar :)

Çok güzel bir sistem. Cidden. İşlemciyi görünce surat bir değişiyor ama bu haliyle bile meraklısı olacaktır. Kaldı ki alan kişi bir zahmet işlemci güncellemesi de yapsın zaten. Güç kaynağımı yeni almasan teklifte bulunabilirdim ama dilerim en kısa zamanda satış yapabilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar dilerim.

Geri
Yukarı