Custom Windows 10 ISO önerisi

@Lusyz hocam ReviOS boşta ne kadar RAM harcıyor? (rahatsız ettiysem kusura bakmayın.)

Hemen bakıyorum bir dakika programları kapatıp görüntüsünü atacağım.

1680039064992.png

1.5GB

Hemen bakıyorum bir dakika programları kapatıp görüntüsünü atacağım.

1.5GB
Hocam kuramadım, neden derseniz ethernet (LAN) ile bağlanmıyorum modem bilgisayardan uzak, kablosu yetişmiyor bu yüzden wifi adaptörü kullanıyorum, o da kurulumda sistem adaptörü okumadığı için internet olmadığından dolayı, yükleniyor ekranında kaldı yüklenmedi, şimdi geri stock win kurdum, yarın türk telekomu arıcam kabloyu uzatmaları için, uzatırlar değil mi?

Hocam kuramadım, neden derseniz ethernet (LAN) ile bağlanmıyorum modem bilgisayardan uzak, kablosu yetişmiyor bu yüzden wifi adaptörü kullanıyorum, o da kurulumda sistem adaptörü okumadığı için internet olmadığından dolayı, yükleniyor ekranında kaldı yüklenmedi, şimdi geri stock win kurdum, yarın türk telekomu arıcam kabloyu uzatmaları için, uzatırlar değil mi?
Uzatmayabilirlermiş o yüzden cat6 ethernet kablosu ile uzatıcam

Son düzenleme:
Tam Türkçe olmuyor hocam maalesef. Kullandığım Ghost Spectre'de normalde İngilizce fakat bende ayarlardan Türkçe yaptım tam Türkçe değil. Bazı yerler İngilizce.
Bunun çözümünü bulup atabilir misiniz? Ben ne yaparsam yapayım bu özelleştirilmiş windows sürümlerinde Türkçe dil desteğini yapamadım. Daha doğrusu yaptım ama yaptığım Türkçe dil tam olmasına rağmen bilgisayarı kapatıp açtığım anda tekrar dil ve her şey İngilizce'ye döndü otomatik olarak. Bir süre bunu her açılışta yaptım ama sonunda "Yeter artık!" diyerek vazgeçtim Türkçe yapmaktan. Bu açıdan bulabilirseniz benim için mükemmel bir çözüm üretmiş oluruz. Teşekkür ederim şimdiden.

Bunun çözümünü bulup atabilir misiniz? Ben ne yaparsam yapayım bu özelleştirilmiş Windows sürümlerinde Türkçe dil desteğini yapamadım. Daha doğrusu yaptım ama yaptığım Türkçe dil tam olmasına rağmen bilgisayarı kapatıp açtığım anda tekrar dil ve her şey İngilizce'ye döndü otomatik olarak. Bir süre bunu her açılışta yaptım ama sonunda "yeter artık!" diyerek vazgeçtim Türkçe yapmaktan. Bu açıdan bulabilirseniz benim için mükemmel bir çözüm üretmiş oluruz. Teşekkür ederim şimdiden.

Ayarlar kısmından Türkçe dil seçeneğini en üste getirin ve altta kalan İngilizce dilleri silin.

ReviOS 22H2 kuruyorum hocam doğru mudur?

Merhaba hocam, hala ReviOS işletim sistemini kullanıyorsanız kısaca deneyimlerinizden bahsedebilir misiniz? Optimizasyon sıkıntısı, FPS düşmesi, takılmalar veyahut kuramadığınız programlar oldu mu?

ReviOS kullanmadığım için pek bir yorum yapamayacağım fakat AtlasOS üzecek bir performans sergilemiyor. Bir arkadaş FPS testleri yapmıştı bulursam atacağım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Geri
Yukarı