Custom Windows 10'dan orijinal 11'e geçilirse fark hissedilir mi?

kjwn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Alışkanlıktan Custom ISO kullanıyorum rahat geliyor sizce orijinal W11'e geçsem farkı hisseder miyim sıkıntı çıkar mı?
RTX 3060 Ti
R5 5600
16 GB 3200MHz CL16 RAM

(şu anda KernelOS1809 kullanıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla ki performans düşecektir gereksiz yazılım ve telemetriden dolayı. Ancak o sistem ile Windows 11 kurup geçilir. Sıkıntı olmaz.

evet saçma ama ben zamanında i5 8250u - Radeon 530 ikilisini kullanıyorum ve cidden farkettiriiyordu bu pc ye geçimce direkt olarak kurdum bunu

evet saçma ama ben zamanında i5 8250u - Radeon 530 ikilisini kullanıyorum ve cidden farkettiriiyordu bu pc ye geçimce direkt olarak kurdum bunu

Saçma denilemez. Bu tarz orta-üst seviye sistemler bile Microsoft'un saçma şeyleri yüzünden tam performans kullanılamıyor. Fazla gereksiz mevcut Microsoft'un stok os'lerinde.

Sizce geçsemmi Game Pass'te kullanamıyorum o yüzden de isitiyorum bilmiyorum ya Custom W11 var mı bildiğiniz. Diğerleri gibi geçmeyin güvenlik yok falan demezseniz iyi olur. Pek takılmıyorum gerektiğinde formatı atıp geçiyorum.

Sizce geçsemmi Game Pass'te kullanamıyorum o yüzden de isitiyorum bilmiyorum ya Custom W11 var mı bildiğiniz. Diğerleri gibi geçmeyin güvenlik yok falan demezseniz iyi olur. Pek takılmıyorum gerektiğinde formatı atıp geçiyorum.

Orijinal Windows 11 kurman iyi olur o zaman.

Geri
Yukarı