CV Maker dolandırıcılığı

gLassef

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisi
CV Maker sitesinden yaklaşık 1 ay önce CV hazırlamak için 17TL gibi bir fiyat ödeyim CV hazırladım. Sabah gelen mailde 2 aylık toplam 158 TL yani aylık 79 TL gibi bir fiyat kesmek istediklerini ve ne şanslıyım ki o kartımda para olmadığı için kesemediklerini söylediler. Bu 17 TL'yi öderken 79TL'lik aboneliği başlatmış olmuşuz haberimiz olmadan. Okumadan her şeye "Next" demenin zararı oldu bu galiba. Dolandırıcı dememdeki asıl olay, bu aboneliği kendi metinlerinde saklayarak, gizli bir şekilde yani göz önüne çok koymadan sinsice yapmış olmaları. Gerçekten düzgün bir şekilde okumak gerekiyor bu yeme düşmemek için. Benim gibi birçok mağdur olduğunu fark ettim. Hesabımı kapatabilmem için ise bu borcu ödemem gerektiğini söylüyorlar. Ben bu parayı ödemeden nasıl kurtulurum? Banka hesabımı falan mı kapatsam? İşe yarar mı? Kullanmadığım bir hizmete para vermeyi gerçekten istemiyorum. Her şeyi geçtim, param olsa veririm. Üç kuruş paramız var, onu da bu hilekarlara kaptırmak çok üzüyor. Keşke daha dikkatli olsaydım.

Borcu ödeyin kapatın hesabı. Ya da kart silme gibi bir seçenek varsa kartı silin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı