CYBER-1650 vs PC Hocası-GG1

3mert7

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Oyun için bilgisayar almaya karar verdim ama iki ekran kartı arasında kaldım.
Ürünler hazır sistem ve tek farkları ekran kartları, bu işlerden pek anlamadığım için de buraya sormaya karar verdim.

Gtx 1650 ve Rx 570
Eğer alırsam bir 8 GB RAM daha takacağım.
Farklı sitelerden toplayarak daha ucuza alabilir miyim yoksa direkt buradan alayım mı?

Ve bu sistemlerden birini alıp 8 GB RAM daha ekleyince Forza Horizon 4, RDR2 gibi oyunları, CoD Warzone veya Far Cry 5 gibi oyunları oynayabilir miyim?

Ayrıca monitör olarak da bunu almayı düşünüyorum. Bu fiyata başka tavsiyeniz var mı?

İkisini de bu varken önermem;
R3 3100 ve 1650 Super özelleştirmeleri ile 4521 TL.

Bütçem neredeyse kılpayı kurtarıyor eğer tavsiye ettiğiniz sistemi alırsam fazladan RAM parası kalmaz. RAM'i daha sonradan takmak mantıklı olur mu yoksa benim linkini verdiğim 2 bilgisayardan birini mi almalıyım?
288 TL farkla 2x8 GB RAM alırsa güzel olur.
Anlamadım hanhi bilgisayara 2x8 ram takarsam güzel olur dediniz?

Bütçem neredeyse kılpayı kurtarıyor eğer tavsiye ettiğiniz sistemi alırsam fazladan RAM parası kalmaz. RAM'i daha sonradan takmak mantıklı olur mu yoksa benim linkini verdiğim 2 bilgisayardan birini mi almalıyım?

Anlamadım hanhi bilgisayara 2x8 ram takarsam güzel olur dediniz?

Benim önerdiğim sistem ikisinden de açık ara daha iyi. 1 ay daha bekleyip takın RAM'inizi, bence çok sorun olmaz.

Son düzenleme:
İkinize de teşekkür ederim🙏. Bu monitör iyi midir?

Bir de kasayı biraz zaman geçtikden sonra Ranker Cygnus V2 gibi bir kasayla değiştirmek mantıklı mı veya MSI Mag 100R?

Bence değil, kasanın yeterli olduğunu düşünüyorum.

Monitörler hakkında çok bilgi sahibi değilim, @SkyRose hocam bilir. Siz de etiketlerseniz yardımcı olur diye düşünüyorum 🙂

Geri
Yukarı