Cyber-1650S vs. Pollux 3T-10

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu bilgisayarlardan birini alacağım, Pollux beni daha çok çekti çünkü ekleme özelliği vs var, Pollux'a ekleyeceklerimi söyleyeyim;

Intel i3 diyor, Intel i5-10400F yapacağım, wb Blue 1TB HDD taktıracağım, Palit GeForce GTX 1650 gp OC 4 GB 128 Bit taktıracağım. Bu kadar. Sizce hangisi daha mantıklı.

Linkler:
CYBER-1650S=CYBER-1650S / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS PHOENIX GTX 1650 SUPER OC 4GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

Pollux 3T-10=Pollux 3T-10 | Game Garaj

Fiyatlar=
Cyber-1650S= 5.569, 18 ₺
Pollux 3T-10 (özelleştirilmiş)= 5.645TL

Nedeniyle açıklarsanız bende ikna olabilirim :) teşekkürler.
@Recep Baltaş kral sende son noktayı koysan 10 yıl'dır aynı PC'yi kullanıyorum alacakken en iyisini almak istiyorum. Lütfen gör.
Biri GTX1650S biri GTX1650 konu bitmiştir.Ha bu yetmedi mi karşıda koskoca Ryzen 5 3500 var net ve tartışmasız Cyber çok daha güçlü.

Biri GTX1650s biri GTX1650 konu bitmiştir. Ha bu yetmedi mi karşıda koskoca Ryzen 5 3500 var net ve tartışmasız cyber çok daha güçlü.

Ben anlamıyorum işlerden :D bir arkadaşım demişti paran varsa Intel al bilmem neylik edersin demişti, ve oyun performans videolarında vs 10 20 FPS fazlaydı sanırım ondan teşekkürler herkes cyber der ise sanırım Cyber'e yöneleceğim ve bir sorum var. Benim monitörüm var ama özellikleri vs ne bilmiyorum şu an laptop kullanıyorum HDMI girişi sanırım vardı. Onu kullansam mesela 3000TL'lik monitörden farklı bir FPS alır mıyım görüntü önemli değil FPS önemli benim için.

Ben anlamıyorum işlerden :D bir arkadaşım demişti paran varsa Intel al bilmem neylik edersin demişti, ve oyun performans videolarında vs 10 20 FPS fazlaydı sanırım ondan teşekkürler herkes cyber der ise sanırım Cyber'e yöneleceğim ve bir sorum var. Benim monitörüm var ama özellikleri vs ne bilmiyorum şu an laptop kullanıyorum HDMI girişi sanırım vardı. Onu kullansam mesela 3000TL'lik monitörden farklı bir FPS alır mıyım görüntü önemli değil FPS önemli benim için.
GTX1650S neredeyse 1650'den %30 daha iyi.İ5 10400F yapacak isen işlemci daha güçlü olur ama oyun için ekran kartı daha önemli.

1080p ise sorun olmaz ama 720p ise yeni monitör şart çünkü 720p darboğaz olma olasılığı yüksek ama olsa da %20 Max olur monitör sadece çözünürlüğü önemli 2K daha az FPS ama daha iyi görüntü verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı