Cyber-Tuf 7700 XT sistem nasıldır?

Sistem için 25k geri kalanlari ekipmana ayiracagim ona göre sistem önerir misin?

1K TL artmana kesinlikle değer.

Ekran kartını en ucuz olan 4060 olarak seç. RAM'i de 1x16 XPG yap.

Ekipman önerisinde de bulunabilirim onlar içinde bütçe belirtirsen.

4060 ti mi 4060 mı? Ram 2x8 yapayım mı?

25k ya başka sistem önerebilir misin yoksa bu fiyata bunu mu almalıyım

4060 ti mi 4060 mı? Ram 2x8 yapayım mı?

@Kaan Diktaş

Son düzenleme:
4060 Ti mi 4060 mı? RAM 2x8 yapayım mı?

@Kaan Diktaş

Yazdıklarımı okusan anlayacaksın. Palit 4060 yapacaksın -5527 TL yazandan RAM'i de XPG Lancer Blade 1x16 yapacaksın. Onun dışında bir şeye yapmana gerek yok.

Yazdıklarımı okusan anlayacaksın. Palit 4060 yapacaksın -5527 TL yazandan RAM'i de XPG Lancer Blade 1x16 yapacaksın. Onun dışında bir şeye yapmana gerek yok.
Palit marka çok ısınıyor diyorlar kral

bugün biraz araştırdım bu sistemi buldum bütçemi 1k arttırıp bunu almayı düşünüyorum bakarsan sevinirim reis.

Son düzenleme:
Palit marka çok ısınıyor diyorlar kral

Bugün biraz araştırdım bu sistemi buldum bütçemi 1K arttırıp bunu almayı düşünüyorum bakarsan sevinirim reis.

Palit ısınmıyor. 4000 serisi ısınan bir seri değil zaten hangi marka alırsan al ısınmaz. O sistem de 24K TL'ye alınmaz. Ancak işlemcide ısınma sorunları çekersin onda da 1-2 ay idare eder sonra alırsın soğutucu. Bu bütçede alacağın her sistem için geçerli bu durum kule tipi soğutucu şart.

Senin bütçen uyuyorsa attığım sistemi dediğim değişiklikler ile al ısınma sorunu falan çekmezsin.

Palit ısınmıyor. 4000 serisi ısınan bir seri değil zaten hangi marka alırsan al ısınmaz. O sistem de 24K TL'ye alınmaz. Ancak işlemcide ısınma sorunları çekersin onda da 1-2 ay idare eder sonra alırsın soğutucu. Bu bütçede alacağın her sistem için geçerli bu durum kule tipi soğutucu şart.

Senin bütçen uyuyorsa attığım sistemi dediğim değişiklikler ile al ısınma sorunu falan çekmezsin.
IMOLA-4060 sistemini almıyorum o zaman senin dediğini mi tercih edeyim? Benim attığım sistemi çok öven oldu bide sana sorayım dedim. Herkes bu fiyata kaçırma felan dedi

IMOLA-4060 sistemini almıyorum o zaman senin dediğini mi tercih edeyim? Benim attığım sistemi çok öven oldu bir de sana sorayım dedim. Herkes bu fiyata kaçırma falan dedi

22K TL'ye aynısının 1TB SSD içeren versiyonu var. Alınmaz. Alabiliyorsan benim attığım sistemi al belirttiğim değişiklikler ile tabii.

O versiyonu atar mısın reis? Merak ettim. Olmadı senin attığını kesin alacağım oneriyorsan.

İşlemciyi 5600 RAM'i -4 TL yazan XPG SSD'yi de NV3000 yap.

Bütçe yetiyorken o tam 26k tutan sistemi al derim. AM5 olması önemli bir etken.

Geri
Yukarı