Cyberpunk 2077 1.31 sürümünden sonra düzeldi mi?

RepoX

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Oyun düzeldi mi? Düzeldiyse devam etmek istiyorum. 1.31 sürüme güncelleyeceğim. Sizce optimizasyon iyi oldu mu?

1 hafta falan oluyor ben sileli. Bug ve glitch'lerde gözle görülür bir azalma var,ancak oyun yine de bozuk. Bu oyunun toparlanıp, gerçekten eli yüzü düzgün bir hale gelmesi 2 yıldan uzun sürer.
Neredeyse oyunun %80'inin falan sil baştan yazılması gerekiyor. Başka türlü bu kadar şeyle baş edemezler.

Sanırım bir değişiklik yok. Zaten güncelleme notlarında optimizasyona dair bilgi göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS icin konusmuyorsak, Vega 8 ve FideltyFX CAS ile ortalama 30-40 FPS arasi alarak, oyunu iki kere bitirdim. Hem de ilk surumlerinde.

Buna ragmen oyundan almam gereken eglenceyi aldim. Dene derim.

Umarım Dying Light 2'de Cyberpunk gibi hüsrana uğratmaz. Cyberpunk'ın böyle olmasının sebebi belki de sabırsız oyunculardır. Yoksa adamlar tam olarak hazır değil dedi. Meğerse hiç hazır değilmiş oyun. 1 sene olacak neredeyse hala elle tutulur bir düzeltme yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı