Cyberpunk 2077 3. şahısta araç sürerken FPS düşüşü

poorfredo

Hectopat
Makaleler
1
Sorum basit, aracı 3. şahısta kullanırken fareyi sağa sola çeviriyorum ve drop giriyormuş gibi oluyor. Yani pürüzsüz bir geçiş olmuyor. Low'da 60 FPS (binaların olmadığı yerlerde de durum aynı) oynarken bu şekilde. Mouse hassasiyeti veya DPI ile alakası olabilir mi?
Not: 1. şahısta sorun yok. Bu arada bende böyle bir sorun yoktu, garip bir şekilde aniden olmaya başladı.
Başka bu sorunu yaşayan var mı? Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorum basit, aracı 3. şahısta kullanırken fareyi sağa sola çeviriyorum ve drop giriyormuş gibi oluyor. Yani pürüzsüz bir geçiş olmuyor. Low'da 60 FPS (binaların olmadığı yerlerde de durum aynı) oynarken bu şekilde. Mouse hassasiyeti veya DPI ile alakası olabilir mi?
Not: 1. şahısta sorun yok. Bu arada bende böyle bir sorun yoktu, garip bir şekilde aniden olmaya başladı.
Başka bu sorunu yaşayan var mı? Çözümünü bilen var mı?
Hocam araç sürerken,etrafa bakarken kasma ve takılmalar optimizasyon sıkıntısı.Sizlik bir durum yok...

Öncelikle oyunda ciddi bir optimizasyon sıkıntısı olduğu gerçek. Sorunuzun cevabına gelirsek, 1. şahısta daha dar alanı gördüğünüzden FPS yükselişi olabilir, 3. şahısta ise daha fazla bir alana sahip olduğunuzdan FPS düşüşü normaldir. Fakat tabi ki aşırı fark olmaması gerekiyor optimizasyon sıkıntısı 1 ay içinde düzelir diye düşünüyorum. 1 ay sonra oynarsanız buglar ve çoğu sorun düzelmiş olacaktır.

Geri
Yukarı