Cyberpunk 2077 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Eisenheimx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün oyunu sorunsuz oynarken bir anda elektrik gitti geldi. Oyunu tekrar açtım, ekrana gelen ilk sinematik yerinde tekrar elektrik gitti geldi ve daha sonrasında oyunu açmaya çalıştığımda Launcher geliyor, oyna diyorum ardından hiçbir tepki vermeden Steam kendini tekrar senkronize ederek oyna yazısı geliyor. Ne yaparsam yapayım bu sorunu saatlerdir çözemedim.

Bu konuyu deneyin.
Ek olarak sizin durumunuzun aynısını yaşayanlar \steamapps\common\Cyberpunk 2077\bin\x64 içine girerek buradaki Cyberpunk 2077 dosyasını çalıştırarak girebilmişler oyuna. Bu çözümde olmazsa son çare silip geri yüklemek kalıyor. Elektrikler gittiği için oyun güvenli şekilde kapanmadığı için dosyaları zarar gördü sanırım ama Steam yanlış dosyaları bulamıyor. Bir daha indirmek zorunda kalacaksınız sanırım.

Bu konuyu deneyin.
Ek olarak sizin durumunuzun aynısını yaşayanlar \steamapps\common\Cyberpunk 2077\bin\x64 içine girerek buradaki Cyberpunk 2077 dosyasını çalıştırarak girebilmişler oyuna. Bu çözümde olmazsa son çare silip geri yüklemek kalıyor. Elektrikler gittiği için oyun güvenli şekilde kapanmadığı için dosyaları zarar gördü sanırım ama Steam yanlış dosyaları bulamıyor. Bir daha indirmek zorunda kalacaksınız sanırım.
x64 içinden exe dosyasına bastığımda hiç tepki vermiyor.Ayrıca oyunu sildim geri yükledim değişen bir şey olmadı şaka gibi bir gece yaşıyorum

X64 içinden exe dosyasına bastığımda hiç tepki vermiyor. Ayrıca oyunu sildim geri yükledim değişen bir şey olmadı şaka gibi bir gece yaşıyorum.

Benim elimden daha bir şey gelmiyor dostum. Ben oyunu korsan bitirdim. Satın alıp bir daha bitireceğim para biriktiriyorum. Eğer denemek istersen korsan indirip oyna bence. Hiç oynayamamaktan iyidir. Güvenmiyorsan bilemem tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı