Cyberpunk 2077 alınır mı?

Hocam şimdi gelerek destan yazacak :D.
Asıl soruya gelirsek kesinlikle alınır. Nedenine geleceksek 3 farklı oyun stili ve sonu sunuyor oyun size ve büyük ihtimalle Witcher serisinde olduğu gibi sizin seçimleriniz oyunun sonunu belirleyecek bununla birlikte 3 seçim hakkı içerisinde 3 2 farklı oyunu bitirme yolu var ise bu size toplam 9-12 taneye yakın bitirme seçeneği sunulur. Bu demektirki rahat 200 saat ve üzeri bir oyun deneyimi yaşatacak. Zaten 3 ana karakter seçimi ile oyunu bitireceksiniz bir de onların içerisinde ayrı bitiriş biçimleri olsa mis gibi oyun işte.
Ancak GTA gibi beklemeyin, Cp'de ise tamamen sizde kontrol GTA'da ise halihazırda bulunan sabir hikayede soygun vs yapıyorsunuz.

Hocam şimdi gelerek destan yazacak :D.
Asıl soruya gelirsek kesinlikle alınır. Nedenine geleceksek 3 farklı oyun stili ve sonu sunuyor oyun size ve büyük ihtimalle Witcher serisinde olduğu gibi sizin seçimleriniz oyunun sonunu belirleyecek bununla birlikte 3 seçim hakkı içerisinde 3 2 farklı oyunu bitirme yolu var ise bu size toplam 9-12 taneye yakın bitirme seçeneği sunulur. Bu demektirki rahat 200 saat ve üzeri bir oyun deneyimi yaşatacak. Zaten 3 ana karakter seçimi ile oyunu bitireceksiniz bir de onların içerisinde ayrı bitiriş biçimleri olsa mis gibi oyun işte.
Ancak GTA gibi beklemeyin, Cp'de ise tamamen sizde kontrol GTA'da ise halihazırda bulunan sabir hikayede soygun vs yapıyorsunuz.
Ben susarım. Mesajını okumadım bile. @Motionless IN White okumadan bir şey yazmam. :D

GTA ile kıyaslayanları anlamıyorum. GTA "Casual Gamer" tiplerine hitap eden bir oyun. Oyundan anlayan, anlamayan, toksik kitlenin de rahatça oynayabildiği "Casual" bir oyun. Cyberpunk ise bir RPG oyunu. Olmak istediğimiz her şey olabileceğimiz bir oyun. Muhtemelen GTA seven bir çok kişi tarafından linç edilecek bir oyun.

Burada net bir cevap verdim zaten.
@Shuichi Tatsuo @326001

Bence çok fazla. Ayrıca bu oyunun çıkıp çıkmayacağı da meçhul. 2012'den beri erteleniyor bir türlü çıkamadı neredeyse 9 sene olacak.
2012 yılında yapımına başlandı.
Cyberpunk 2077 500 TL'ye değer mi?

Sizce nasıl olmuş?

GTA'dan iyi mi?
RPG unsurları oldukça ağırmış. Eğer sıkılmayacaksanız harcayacağınız en iyi 250 TL olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı