Cyberpunk 2077 alınır mı?

Iveguts

Kilopat
PlayStation 5'e Cyberpunk 2077 almak istiyorum indirime girmiş. Ama yeni nesil versiyonunu bekleyeceğim. Bunu alsam yeni nesil versiyonu bedavaya geliyor muydu öyle bir şey hatırlıyorum sanki.

Screenshot_20211223-004242_PS App.jpg

Playstation'da oyunlar genel olarak mı pahalı acaba? İndirimde bu fiyat pahalı geldi ön siparişte bu fiyata almıştım, şimdi de 120 TL'ye satılıyor indirimle.

Sorunuza gelirsek bence alınır. Evet beklenildiği gibi sükse yapamadı ama yine de kötü bir oyun değil.

Bilgisayar olsaydı alınır derdim çünkü iade edince oynanabiliyor ama bu haliyle 240 asla verilmez. Yeni nesil güncelleştirmeyi de aylardır ileriye atıyorlar. Ne zaman geleceği belli değil artık düzeltmek için Patch bile paylaşmıyorlar 4-5 aydır.
Playstation'da oyunlar genel olarak mı pahalı acaba? İndirimde bu fiyat pahalı geldi ön siparişte bu fiyata almıştım, şimdi de 120 TL'ye satılıyor indirimle.

Sorunuza gelirsek bence alınır. Evet beklenildiği gibi sükse yapamadı ama yine de kötü bir oyun değil.
Evet. Güncel kurdan euro üzerinden fiyatlanıyor oyunlar. PC'de 150-200 TL'lik oyunlar PS'de 600-700 TL.

Yayınladıkları güncelleme haritası böyleydi. Free DLC olarak 1 tane araba ve ceket verdiler. Online desen zaten iptal edildi almak için bir neden yok. :D

1640210148506.png

Yeni konular

Geri
Yukarı