Cyberpunk 2077 alınır mı?

Ben yeni aldım 3-4 gün oldu oynuyorum. Açıkçası ben bu tarz atmosferleri sevdiğim için beni sardı ama öyle çok acayip bir oyun da değil. İndirimdeyken alınabilir. Fakat bugün mesela hiç açasım gelmedi oyunu. Nette bir yerde okudum yakında büyük bir güncelleme gelecekmiş, belki o zaman daha zevkli olabilir. Ben alacağım kütüphanede dursun açar açar oynarım diyorsanız almalısınız.

Aynen öyle hocam. Steam, Epic ubi con veya Origin (EA Desktop da olabilir uzun zamandır girmedim) hesabınızla giriyorsunuz.

Teşekkür ederim hocam yakın zamanda deneyeceğim.
Ben yeni aldım 3-4 gün oldu oynuyorum. Açıkçası ben bu tarz atmosferleri sevdiğim için beni sardı ama öyle çok acayip bir oyun da değil. İndirimdeyken alınabilir. Fakat bugün mesela hiç açasım gelmedi oyunu. Nette bir yerde okudum yakında büyük bir güncelleme gelecekmiş, belki o zaman daha zevkli olabilir. Ben alacağım kütüphanede dursun açar açar oynarım diyorsanız almalısınız.

Hocam oyunu biraz atmosferi ilginç geldiği için oynamak istemiştim ama açar açmaz topu dikti hatası alınca direkt iade talebi oluşturdum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı