Epic Games Cyberpunk 2077 alınır mı?

Hocam CD project hep %50 indirim yaptı bu oyuna. Steam'de bu oyun şu anda 800 lira yani %50 indirimle 400 liraya denk gelir. Kısasa kısas olması için beğenmedim atmanız da hiç hoş değil 🙂.

Ben almasın veya kötü bir yorum yapmadım, yaz indirimlerin de 400 TL altına inecek o oyun bilip bilmeden eksiyi çakarsan sen de yersin.

Fiyat uygun ve zamlanan Steam fiyatlarından sonra ben Steam üzerinde o fiyata bulunacağını sanmam. Açıkçası oyunu ilk kez çıkacağı zaman duydum, hakkında toplamda 15 dakika anca video izledim ve cyberbug eleştirileri sebebi ile fazla bir beklentim yoktu. Bir süre önce aldım özellikle beklentiniz benim gibi fazla yüksek değil ise oyun fazla fazla tatmin ediyor, elbette halen o bir cyberbug 2077 yani kusursuz bir oyun deneyimi aramayın ve ara sıra gökten düşen arabalara ya da bir anda kitlenmesine hazır olun.

Merhaba arkadaşlar şu an Epic'te Cyberpunk 124 TL. Steam'de bu kadar indirime girmez diye düşünüyorum sizce alınmalı mı? Yanıtlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Atölyesi bulunan modlanabilir her tür oyunu Steam'den alın hoccam EU4 oynuyorum Epic de ücretsiz diye aldım param olsa Steam'den alacağım o kadar sinir Epic de atölye olmaması.

Fiyat uygun ve zamlanan Steam fiyatlarından sonra ben Steam üzerinde o fiyata bulunacağını sanmam. Açıkçası oyunu ilk kez çıkacağı zaman duydum, hakkında toplamda 15 dakika anca video izledim ve cyberbug eleştirileri sebebi ile fazla bir beklentim yoktu. Bir süre önce aldım özellikle beklentiniz benim gibi fazla yüksek değil ise oyun fazla fazla tatmin ediyor, elbette halen o bir cyberbug 2077 yani kusursuz bir oyun deneyimi aramayın ve ara sıra gökten düşen arabalara ya da bir anda kitlenmesine hazır olun.

Grafikler ve eğlencesine oynayacağım pek bir beklentim yok.

Geri
Yukarı