Cyberpunk 2077 alınmalı mı?

Alma, oyun temel aldığını iddia ettiği Cyberpunk 2020 sistemine hakaret. Güncelleme haritası berbat 1.5 yılda apartman kiralamayı anca getirdiler. Verdiğin paraya değmez, FPS oyunu olarak mekanik yok.

Sen beğenmiyor olabilirsin ama beğenen birçok insan var ve sırf sen "alma" dedin diye de almayacak değildir bence. Oyun tam bir sanat eseri. Tıpkı RDR2 gibi. Böylesine bir oyunu yapmak elbette ki kolay değil ama "düzeltilmeyecek" anlamına da gelmiyor.

Sen beğenmiyor olabilirsin ama beğenen birçok insan var ve sırf sen "alma" dedin diye de almayacak değildir bence. Oyun tam bir sanat eseri. Tıpkı RDR2 gibi. Böylesine bir oyunu yapmak elbette ki kolay değil ama "düzeltilmeyecek" anlamına da gelmiyor.
Kişisel görüşüme bu yorumu yapma gereği neden hissettiniz? Yalan reklam ve sahte demoya harcanacak bütçeyi oyuna harcasalardı 2 yılda kendini "toparlamış" halde çıkmazdı zaten.

Merhaba yeni yıla girmemiz ile birlikte oyun zamlarının kapılari açılmıs bulunmakta. Cyberpunk 2077 de bu durumdan nasibini alır mı? Ek olarak oyun Xbox Game Pass'e gelir mi? 2 yıllık aboneliğim varken boş yere tekrardan bir oyuna para vermek istemem.

Gelir mi bilemem de aldıktan 1 saat sonra iade ettim mekanikleri o kadar kötü ki.

şuan oynuyorum yeni aldım sıfır mekanik kötülügü ve fps düşüklügü gördüm burdakilerine bakma oynamadan kötülüyolar popiler kültürün kölesi hepsi oyun ilk cıktıgında nasıldı bilmem lakin şuan muazzam ötesi birşey

67 saat oynamış biri olarak öneririm bende, yan görevleri sarıyor, silahların neredeyse tamamını bulmuş birisiyim çoğu oyunda ben bunu yapamıyorum bile.
Screenshot_2.png

Zam geleceğini düşünmüyorum, CD Projekt zam yapan bir firma değil. Cyberpunk 2077 ise mutlaka oynanması gerek bir oyundur. Bu tarz temaları seviyorsan mutlaka hoşuna gidecektir.

Oyunu almış bulunmaktayım. Game Pass'e 14 gün içerisinde gelirse iade edeceğim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230121-125221_Steam.jpg
    Screenshot_20230121-125221_Steam.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Yukarı