Cyberpunk 2077 Arroyo dövüş gecesi görevi nasıl geçilir?

• Konuyu başlatan qiro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 4B

qiro

Centipat
Makaleler
1
Cyberpunk 2077 Arroyo dövüş gecesi görevini nasıl geçebilirim? Adam bana 3 kere vuruyor, ben nakavt oluyorum. Ben adama 100 kere vuruyorum, adama bir şey olmuyor. Kolay geçmenin yolu yok mudur?

Orada bug vardı, güncelleme yaptın mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dövüş görevlerinde, fixlenmediyse eğer, girmeden önce yere yakın dövüş silahı atıp, göreve başladığında alabiliyordun*

Gidip Goril yumruğu modülünü alabilirsin. Yumrukların çok daha güçlü olur. Onun dışında bol bol dodge atman gerekiyor. Adam zaten büyük saldırı yapacağı zaman kendini belli ediyor. Tek yapman gereken fake atıp, kontra saldırı yapman.

İlk başta ben de çok zorlanmıştım ama kendi taktiğimi söyleyeyim. Dövüşten önce bir adet can bir de stamina veren yiyecek tüketip dövüşe gir. İlk yumruğu güçlü saldırı ile yapıp sersemlet sonra 2-3 tane hızlı yumruk attıktan sonra daireler çizerek koştur. O saldırıyı bitirdiğinde tekrar aynısını yap, tekrar koştur. Böyle devam edince yere yıkabiliyorsun hasar almadan.

Geri
Yukarı