Cyberpunk 2077 beklentileri karşılar mı?

Biraz geç olsa da Cyberpunk 2077 ile ilgili kendi deneyimlerimi aktaracağım: Öncelikle şunu söyleyeyim kendisi bu oyunu oynamayıp "Bug Online" vb. yorumlar yapanları ciddiye alanların ve bu tarz oyun sevenlerin çok şey kaybedeceğini düşünüyorum. Oyun deneyimim boyunca beni oyundan soğutacak kadar ciddi bir bug ile karşılaşmadım. Oyun çıktıktan 1 yıl sonra oynadığım için gelen güncellemeler sanırım görevlerle ilgili birçok hatayı düzeltmiş olsa gerek... Gelelim oyun yorumlarına öncelikle ana hikaye olsun yan görevler olsun inanılmaz kaliteli dizayn edilmiş oynarken epey heyecanla bundan sonra ne olacak modunda hikayenin tadını çıkardım. Açık dünyası gerçekten çok hoşuma gitti düşünce inanılmaz güzel gördüğüm eksiklikleri beğenmediğim kısımlar olarak ayrıca yazacağım.

Oyunda Eksik gördüğüm veya hoşuma gitmeyen kısımlar:

-Aksiyon kısmında düşman unsurların yapay zekasını beğenmediğim, ama bu oyundan soğumama neden oldu mu cevap: Hayır çünkü oyunun bütünü gerçekten çok iyi
- Hırsız polis kovalamaca sevenler hayal kırıklığına uğrar, çünkü polislerin yapay zekası çok kötü ve polislerden kaçmak çok kolay
- Şehirdeki NPC'ler veya insanlar çok donuklar eğer çok fazla bir etkileşim beklentiniz varsa Red Dead Redemption2'deki gibi çok canlı bir etkileşim beklenmesi hayal kırıklığı olabilir ama oyundan keyif almaya çok fazla etki ettiğini düşünmüyorum.

Özetle: Özetle oyun alınıp oynanmaya değer bir oyun ileride bu oyuna DLC getirirler ve bazı düzeltmeler yaparlarsa belki de çok daha fazla konuşulan bir oyun haline gelebilir.

Geri
Yukarı