Cyberpunk 2077 beklerken oynanacak oyun tavsiyesi

Merhabalar. Uzun bir süredir CP 2077 bekliyorum. O kadar heyecanlıyım ki anlatamam. Her çıkan içeriğini izliyorum, ön siparişi de verdim. Deli gibi bekliyorum. CP 2077'yi beklerken onun tarzında oynayabileceğim hikayeli bir oyun önerebilir misiniz? Zaman aksın gitsin istiyorum, o tarz bir oyun.
Deus ex Human Revolution ve Mankind Divided öneririm. Orjinal Deus ex'in öncesini anlatıyor.
Witcher 3 oynadım ama hiç beğenmedim zorlaya zorlaya biraz gittim ama sonra dayanamayıp sildim.
Hocam Witcher 3 sarmadıysa Cyberpunk 2077 hiç sarmayabilir oyun ağır rpg olacak haberiniz olsun.

Deus ex Human Revolution ve Mankind Divided öneririm. Orjinal Deus ex'in öncesini anlatıyor.

Hocam Witcher 3 sarmadıysa Cyberpunk 2077 hiç sarmayabilir oyun ağır rpg olacak haberiniz olsun.
Öyle ama Witcher 3'ün oynanışı ve hikaye ilerleyişi ve teması yani geçtiği dönem falan hoşuma gitmemişti. CP 2077'yi en az 9 kere bitirmem lazım, hatta fazlasını bitiririm.

Öyle ama Witcher 3'ün oynanışı ve hikaye ilerleyişi ve teması yani geçtiği dönem falan hoşuma gitmemişti. CP 2077'yi en az 9 kere bitirmem lazım, hatta fazlasını bitiririm.
Tamam o zaman hocam, umarım oyundan zevk alırsınız çıktığı zaman.
Bu arada hocam oyunu Geforce Now üzerinden bitirmenizi öneririm, grafikleri lowa kısmanız gerekebilir o sistemde. Ben de Geforce Now üzerinden oynayacağım oyunu.

Ben de oyuna o gözle baktım ama oynadıktan sonra zevk aldım. İlk saatler biraz sıkıcı ama sonrası güzel akıyor.

Cyberpunk yeni kavram değil, bir sürü güzel oyun var sayılmış en iyileri. Güncel pek oyun yok çoğu eski. Ama tekrar popüler olduğu için her yerde bolca cyberpunk oyunu görebileceğiz artık.

The Last Night var henüz çıkmadı gerçi. Yıllardır bekliyoruz. Beneath a steel sky'ı da remake mi yapıyorlardı devamı mı geliyordu öyle bir şeyler vardı.

Şu anki en iyi seçeneğin Deus Ex Human Revolution ve Mankind Divided oynamak olur.

Tamam o zaman hocam, umarım oyundan zevk alırsınız çıktığı zaman.

Bu arada hocam oyunu Geforce Now üzerinden bitirmenizi öneririm, grafikleri lowa kısmanız gerekebilir o sistemde. Ben de Geforce Now üzerinden oynayacağım oyunu.
Çıkana kadar yeni sistem almayı düşünüyorum 3070'li o yüzden sorun yok.

Biraz farklı bir yorum olabilir ancak Metal Gear Rising önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı