Sürprizbozan Cyberpunk 2077 Çip Görevi Sorunu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lodge

Kilopat
Makaleler
6
Selamlar, oyunun başında şirketçiyi seçiyorum. Çipi çaldıktan sonra Dex ne yaparsam yapayım beni öldürüyor. Hikaye bu kadar mı gerçekten? Baştan başlayıp seçimlerimi değiştiriyorum ama illa öldürüyor namussuz. Sinirden patlamak üzereyim.

Selamlar, oyunun başında şirketçiyi seçiyorum. Çipi çaldıktan sonra Dex ne yaparsam yapayım beni öldürüyor. Hikaye bu kadar mı gerçekten? Baştan başlayıp seçimlerimi değiştiriyorum ama illa öldürüyor namussuz. Sinirden patlamak üzereyim.
Kardeşim devam etsene. Oyunun başındasin daha.

Bir saniye ben spoiler içinden yazayım.
devam et işte. Daha başındasın. Ekrana Cyberpunk logosu geliyor ve oradan sonra silverhand ile devam ediyorsun. Hayır yani insan bekler biraz credits falan gelecek mi diye.

Siz devam edin efendim. Her şey belli olacak. Sakin :D. Daha oyunun prologue kısmını bitirdiniz.

Geri
Yukarı