Cyberpunk 2077 çöküyor

• Konuyu başlatan zizi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 4B
Hayır, onlar oyun dosyalarının kendisi. Ben yine ekran görüntülerini istemiştim. Crash reporter klasörüne girip ekran görüntüsü paylaşın. Sonra bu konumdan ekran görüntüsü paylaşın.

C:\Program files (x86)\Steam\steamapps\common\Cyberpunk 2077.

Ekran Görüntüsü (9).png

Ekran Görüntüsü (8).png

DDU'nun sorunumu çözüp çözmediğini denemedim bu arada. Söyle bir detay da vereyim. Dün bu konuyu oyuna girerken sürekli oyunun çökmesi sonrası oluşturdum. Devam et deyince oyun çöküyordu. Sonra devam et değil de başka bir kayıt dosyasından oyuna bağlandığımda oyuna girdiğini gördüm. Daha önce de buna benzer bir şey duymuştum kayıt dosyasının üstüne başka bir kayıt yazınca Cyberpunk 2077'de kayıt dosyaları buglanan insanlar olmuş. Sonrasında oynamaya devam ettim yaklaşın 3 4 saat oynamışımdır diye tahmin ediyorum ve tam oyunda çıkacakken bir crash daha yedim ve sorunumun çözülmediğini anladım.

O halde raporlarınızı ve crash loglarınızı paylaşır mısınız?

Ben tam olarak neyi paylasmami istediginizi detayli anlatir misiniz ben anlayamıyorum.
Ben tam olarak neyi paylasmami istediginizi detayli anlatir misiniz ben anlayamıyorum.
Bu arada ben bugün pubg oynarken de cras yedim. Sadece Cyberpunk kaynaklı olduğunu düşünüyordum ama değil sanırım. Daha önce bir çok oyunda cras yediğim için Nvdia desteğine bile bağlanmıştım bir sürü şey yaptım ve cras almadığımı düşündüm 1 2 haftadır almıyordum. Şimdi yeniden almaya başlıyorum tüm oyunlarda cras sorunumun donanımsal olduğunu düşünmeye başlıyorum :(

Bu arada ben bugün pubg oynarken de cras yedim. Sadece Cyberpunk kaynaklı olduğunu düşünüyordum ama değil sanırım. Daha önce bir çok oyunda cras yediğim için Nvdia desteğine bile bağlanmıştım bir sürü şey yaptım ve cras almadığımı düşündüm 1 2 haftadır almıyordum. Şimdi yeniden almaya başlıyorum tüm oyunlarda cras sorunumun donanımsal olduğunu düşünmeye başlıyorum :(
Bilmem, Cyberpunk'ın teknik sıkıntıları fazlaydı hatırlıyorsanız. O yüzden olabilir

Geri
Yukarı