Cyberpunk 2077 "devrim söz konusu" görevinden sonra judy ile ilgili başka görev var mı?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Sorum başlıkta. Oyunun neredeyse sonuna geldim. Ama hala yan görev yapıyorum sonu etkileyecek diye. Ve çok sıkıldım. Artık yeter. "Devrim söz konusu" görevinden sonra judy ile ilgili başka bir görev var mı? Onun dışında zaten hikayeyle ilgili başka görev gelmeyecek gibi. Ve, artık son kısımdayım. Yani gidersem bir daha asla geri dönemeyeceğim. O yüzden bundan sonra hikayeyle ilgili başka yan görev gelecekse bilgilendirir misiniz?

Sorum başlıkta. Oyunun neredeyse sonuna geldim. Ama hala yan görev yapıyorum sonu etkileyecek diye. Ve çok sıkıldım. Artık yeter. "Devrim söz konusu" görevinden sonra judy ile ilgili başka bir görev var mı? Onun dışında zaten hikayeyle ilgili başka görev gelmeyecek gibi. Ve, artık son kısımdayım. Yani gidersem bir daha asla geri dönemeyeceğim. O yüzden bundan sonra hikayeyle ilgili başka yan görev gelecekse bilgilendirir misiniz?

İncelemeleri kaçırmışsın yan görevler ya da yaptığın seçimler sona etki etmiyor diye videolar geziyor ortalıkta.

İncelemeleri kaçırmışsın yan görevler ya da yaptığın seçimler sona etki etmiyor diye videolar geziyor ortalıkta.

Hayır ediyor. Ama belli başlılar.
Görevin içeriği neydi hocam isim olarak bilemiyorum da tam.

Ediyor.

Hocam. Şimdi bunlar bir yerde toplanıyorlar. Hatta judy pizza falan ısmarlıyor. Orada konuşuyorlar. Sonra da bizim karakter bayılıyor işte. Öyle bir görev.
Görevin içeriği neydi hocam isim olarak bilemiyorum da tam.

Ediyor.

Biraz hızlı olsanız hocam. Yoksa şimdi bitireceğim de. Kusura bakmayın darlıyorsam.

Son düzenleme:
1 Gün sonra arıyor sanırım yeni görev için tam bilemiyorum yat kalk ve şehirde takılma yapın o sizi arayacaktır muhtemelen.

Teşekkürler.
1 Gün sonra arıyor sanırım yeni görev için tam bilemiyorum yat kalk ve şehirde takılma yapın o sizi arayacaktır muhtemelen.

Ve hocam bir sorum daha var. Ben panamın da hikayesini bitirdim. Başka yapmam gereken bir şey var mı hikaye bakımından. Johnny Silverhand'in son isteklerini de yaptım. Şimdi de judynin görevi geldi. Ona gideceğim.
Hocam. Bitirdim görevi. Bu Judy'le olan son görevim miydi? Ve ayrıca bundan önce Silverhand'in son isteklerini ve Panam'ın hikayesini bitirdim. Bunlar hikayeyi etkileyen son yan görevlerdi değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı