Sürprizbozan Cyberpunk 2077 Judy ile yakınlaşma

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Hocam konuyla alakasız ama Cyberpunk 2077 yi kaç sefer oynadınız. Benim tekrar oynayasım var en baştan değer mi?
Bende bir kere oynadim, ikincisine baslamayi düsünüyorum. Farkli bir sonla bitireceğim bu sefer.
Yani deger.

Judy kadınlara ilgi duyuyor. Zaten onunla konuşurken eskiden Maiko'yu sevdiğinden bahsediyor.
Simdi her şey yerine oturdu.
Bir görevde arkadasi bir anda bana saldirmaya basla. Öldürmek zorunda kaldim. Bana kizmisti ama sonra benim sucum olmadigini söyledi.
Ben Maikoyu öldürmüştüm, ondan bana kizmisti.

Erkek olamıyor, muhtemelen o bir mod.
Modu bulabilecegim bir site var midir? Lezbiyen olamam.

Tamam buldum nasil yapildigini sagol.

Son düzenleme:
Hayır, Judy ara ara ariyor. Ana hikayeyle alakasi yok. Sen yan görevleri yapmaya devam et. En son Judy le ne görevi/ne yaptiniz?
Evelyn'i kurtardıktan sonra ne aradı ne sordu hocam şu an ana hikayeye de hiç ilerlemeden sadece yan görev mi yapayim? Dediğim gibi dönüşü olmayan bir ana hikayeye geldim Judy ile bitirmek istiyorum oyunu.

Evelyn'i kurtardıktan sonra ne aradı ne sordu hocam şu an ana hikayeye de hiç ilerlemeden sadece yan görev mi yapayim? Dediğim gibi dönüşü olmayan bir ana hikayeye geldim Judy ile bitirmek istiyorum oyunu.
Evet, Evelyn i judy nin evine biraktigin bölümden bahsediyorsun galiba. spoiler vermek istemiyorum. Seni arayacak o. Diger yan görevlerle devam et. Mesajlara da bak ara sira mesaj da atiyor.

Ya hocam Evelyn öldü şimdi ben baya yan görev yaptım yan görev kalmadı neredeyse bu namusuz karı aramıyor yine. :(
Evet, onu söylicektim sonra spoiler olur diye demedim.
Spoiler vermek istemiyorum. Seni arayacak o.
Tam hatırlamıyorum ama galiba bir süre aramıyor ama sonra seni arayıp evelyn nin intikamini almak istiyordu galiba.
Zamanı bir kaç gün ileri götürmeyi deneyebilirsin. Tek aklima gelen yöntem bu.
Judy ilk dedigim gibi biraz garip ve inatci biri ne zaman arayip,, ne yapacagi belli olmuyor. Suan panami isteseydin coktan isi bitirmistin. Panam görevi bitirdikten sonraki gün direkt gene baska birsey icin çağırıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı