Cyberpunk 2077 DLC'si hakkında beklentileriniz nedir?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Cyberpunk 2077 DLC'si ve yeni 2.0 güncellemesi hakkında beklentileriniz nedir? Ben oyunun yine optimizasyon konusunda büyük patlayacağını ve bir sürü buglar göreceğimizi düşünüyorum. 2020 kadar olmasa bile yine teknik açından sıkıntılı bir DLC ve güncelleme olacağını düşünüyorum. Witcher 3 Next-Gen bile teknik açıdan felaketti. Hala toparlanamadı o da tam anlamıyla. Zaten bu 2 yıldır optimizasyonu sağlam kaç tane oyun gördük ki elin parmaklarını geçmez bu sayı. Sizler ne düşünüyorsunuz?

2.0 güncellemesi için tek beklentim konsol versiyonlarının beta gibi olmaktan çıkması oyunun PC grafikleri ve konsol grafikleri arasında çok fark var.

Lütfen batmasın, benim RX 6400'ün emekliye ayrılmadan son bir görevi kaldı.

Siz Series X sahibi değil miydiniz hocam? Ondan oynarsınız.

Cyberpunk 2077 DLC'si ve yeni 2.0 güncellemesi hakkında beklentileriniz nedir? Ben oyunun yine optimizasyon konusunda büyük patlayacağını ve bir sürü buglar göreceğimizi düşünüyorum. 2020 kadar olmasa bile yine teknik açından sıkıntılı bir DLC ve güncelleme olacağını düşünüyorum. Witcher 3 Next-Gen bile teknik açıdan felaketti. Hala toparlanamadı o da tam anlamıyla. Zaten bu 2 yıldır optimizasyonu sağlam kaç tane oyun gördük ki elin parmaklarını geçmez bu sayı. Sizler ne düşünüyorsunuz?
CP2077 kötü olmamakla beraber ortalama bir oyun. Phantom Liberty'e şimdilik o parayı vermem ana oyunu bitirmiş birisi olarak. Full ray trafing oynayabilirim ama CP2077 yi Nvidia'nın test oyunu olarak görüyorum ve arkadında Nvidia ve Witcher 3 geçmişi olsa 2 haftada unutulacak bir oyun olurdu. İyi pazarlandı oyun sadece. Ancak tekrar belirtiyorum ana hikayesi ve diyagoglar, animasyonlar güzel. Sadece bir başyapıt olarak nitelendiremiyorum Skyrim ya da RDR2 gibi.

Hikayesi iyi olsun, Pintipanda'dan izlerim.

Vallahi ilk çıkış halini Ryzen 1500X ve 5500 XT gibi gayet sıradan iki donanımla bile rahatça oynamıştım. Millet ya çok abartıyor ya da donanımlarını doğru ayarlamaktan bihaber.

2.0 versiyonu da farklı olmayacaktır, aleti Allah'a emanet kullananlar yine optimizasyon deyip geçer.

Geri
Yukarı