Cyberpunk 2077 düzeldi mi?

Merhaba, ilk defa oyuna başlamayı düşünüyorum de fakat oyun ilk başta bayağı rezil çıkmıştı. Şu an büyük ölçüde bu sorunlar düzeldi mi? Çünkü oynattırmayacak kadar kötüyse biraz daha bekleyeceğim. Optimizasyon da bayağı önemli.
11400F + 3060 tabanlı sistemimle Ray Tracing kapalı+ DLSS kalite + Ultra ayarlarda rahat rahat oynuyorum oyunu. Yakın bir sisteme sahipsen oynarsın her türlü.

11400F + 3060 tabanlı sistemimle Ray Tracing kapalı + Ultra ayarlarda rahat rahat oynuyorum oyunu. Yakın bir sisteme sahipsen oynarsın her türlü.

12400F, RX 6600 ile ben de Ultra açtım kasmadi hiç. FSR acikti ama.

Oyunu geçen sene oynadım ve geçen sene ciddi düzelmiş durumdaydı. Aradan bayağı bir süre geçti ve bu süreç içerisinde fazlasıyla güncelleme geldi. Şimdi tam olarak oturduğunu düşünüyorum, gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar diliyorum.

Ana hikayeden giderdeniz pek bir bug görmeyeceksiniz ama yan görevler hala beter halde. Panam’ın görevleri, yarış görevleri vs inanılmaz bug dolu. Optimizasyon hala kötü. Bunlar dışında oyundaki “her şeyi” 80 saate yakın sürede bitirdim. Özgün ve güzel bir oyun Cyberpunk.

Optimizasyonu hala sorunlu. FPS sorunu yok ta CPU kullanımı fazla. Bug konusunda eskisine oranla daha iyi. Ama hala arada havadan NPC düşüyor. Bir de görevde yaşadığım saçma bir olayı anlatayım. Bir kulüpte bilgisayarı hacklememiz lazım. Kulübe girerken sizden silahlarınızı dolaba koymanızı istiyor. Silahlarınızı dolaba koyup görevi bitirdikten sonra silahlarınızı aldığınız zaman oyun size tekrardan silahlarınızı dolaptan alın uyarısı veriyor. Dolaba gidip silahlarınızı tekrardan almayı deniyorsunuz ama silahlarınızı dolaba koyuyor ve silahlarınızı bir daha alamıyorsunuz.

Geri
Yukarı